منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بالای 200 دلار است. آیا LTC در حال تجمیع است؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بالای 200 دلار است. آیا LTC در حال تجمیع است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است.
  • پشتیبانی از LTC با قیمت 216 دلار موجود است.
  • مقاومت در 226.8 دلار یافت می شود.

با مشاهده کاهش قیمت امروز، لایت کوین دوباره محدوده نزولی را پوشش می دهد. فشار فروش دوباره آغاز شده است و خرس ها تابع قیمت را در دست گرفته اند. فعالیت فروش بر قیمت تأثیر گذاشته است و ممکن است کاهش ارزش بیشتری در پیش باشد.

LTC/USD به طور کلی ارزش خود را بالای 200 دلار پس از آسیب شدید از 15 تا 18 نوامبر که سکه از 280 دلار رد شد و در 204 دلار سقوط کرد، حفظ کرد. با این حال، LTC موفق شد از لغزش بیشتر جلوگیری کند و به نظر می رسد قبل از اینکه بتواند دوباره در هفته آینده افزایش یابد، در مرحله تثبیت است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: بر نمودارها حاکم است

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه لایت کوین نشان می دهد که قیمت از سقف قیمتی دیروز 223 کاهش یافته است. امروز LTC تاکنون در محدوده 225 تا 217 دلار معامله شده است و در زمان نگارش این مقاله، LTC/USD با قیمت 219.72 دلار معامله می شود. دقیقاً، اما انتظار می رود که قیمت بیشتر پایین بیاید، زیرا فشار فروش در حال حاضر وجود دارد و پس از 18 نوامبر، LTC از یک الگوی قیمتی زیگزاگی پیروی می کند که شبیه یک الگوی ادغام است. LTC در 24 ساعت گذشته 0.13 درصد از ارزش خود را از دست داده است، اما همچنین در هفته گذشته 7.82 درصد ارزش خود را افزایش داده است. از سوی دیگر حجم معاملات 10.06 درصد افزایش یافته و سلطه بازار 0.57 درصد است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بالای 200 دلار است.  آیا LTC در حال تجمیع است؟  1
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات نیز بالا است، اما باندهای بولینگر درجاتی از همگرایی را نشان می‌دهند، باند پایینی دامنه بیشتری را به سمت بالا پوشش می‌دهد، در حالی که باند بالایی تقریباً بدون تغییر حرکت می‌کند، که اشاره‌ای به قیمت برای حفظ سطح خود در طیف وسیع‌تر دارد و ممکن است صعود صعودی باشد. در روزهای آینده مشاهده شود. انتهای پایینی اندیکاتور همچنین یک منطقه حمایتی را برای LTC در حدود 188 دلار نشان می دهد، اما در سمت دیگر، میانگین میانگین اندیکاتور سطح مقاومت در حدود 233 دلار را برای LTC نشان می دهد.

میانگین متحرک (MA) همچنان زیر سطح قیمت 216 دلار است، اما ممکن است قیمت پایین تر از MA باشد. و شاخص قدرت نسبی (RSI) از نیمه بالایی به نیمه پایینی منطقه خنثی کاهش یافته است. با کاهش قیمت به 219 دلار، RSI به شاخص 48 کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه نسبت به 12 ساعت گذشته روند نزولی داشته است، اما ضرر عمده در چهار ساعت گذشته مشاهده شده است. با این حال، اکنون LTC به نظر می رسد در راه آزمایش مجدد پشتیبانی موجود با قیمت 216 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بالای 200 دلار است.  آیا LTC در حال تجمیع است؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته ملایم است و قیمت در زیر نوار بالایی بولینگر معامله می شود. باند بالایی و میانگین میانگین اندیکاتور به ترتیب نشان دهنده مقاومت و حمایت LTC/USD در 226 دلار و 214 دلار است. میانگین متحرک در حال حاضر بالاتر از سطح قیمت در سطح 220 دلار است و به نظر می رسد که فعالیت فروش در حال حاضر کاهش یافته است زیرا نوسان قیمت پایین است، که به ورود حمایت صعودی به زودی اشاره دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین به این نتیجه رسید که سکه امروز در مرحله تثبیت خود در حال کاهش است. حمایت صعودی ممکن است به زودی با کاهش نوسان نزولی قیمت وارد عمل شود. اما برای اینکه LTC به بالاترین حد خود برسد، باید از سطح مقاومت 231 دلار بالاتر برود. از طرف دیگر، اگر روند نزولی ادامه یابد و LTC به زیر 203 دلار برسد، ممکن است سناریوی صعودی را خنثی کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.