منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بالاتر از 250 دلار را اصلاح می کند، هنوز برای حرکت بیشتر آماده نیست

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بالاتر از 250 دلار را اصلاح می کند، هنوز برای حرکت بیشتر آماده نیست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است.
  • پشتیبانی از LTC با قیمت 247 دلار موجود است.
  • مقاومت در 294 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه به 256 دلار ادامه می دهد. جفت ارز دیجیتال LTC/USD در حال حاضر بیش از حد فروخته شده است، بنابراین قبل از اصلاح بیشتر یا عقب نشینی، صعود بیشتر دشوار به نظر می رسد، اگر غیرممکن نباشد. امروز دومین روزی است که لایت کوین در مرحله اصلاح است. آخرین روند صعودی LTC بسیار چشمگیر بود، اما همانطور که می دانیم، LTC معمولاً در سه ماهه آخر سال به ATH می رسد، اما این بار هنوز به این امتیاز دست نیافته است. و LTC نیاز به تثبیت بیشتر برای بالاترین بیشتر دارد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: روند نزولی LTC ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه کاهش بیشتر قیمت را نشان می دهد، زیرا LTC در زمان نوشتن از 259.99 دلار به 256.26 دلار کاهش یافته است. جفت LTC/USD در 24 ساعت گذشته کمی بیش از سه درصد ارزش خود را از دست داده است، اما برعکس، این جفت ارز دیجیتال همچنان در هفته گذشته 25.9 درصد سود نشان می دهد، زیرا در کل، سکه همچنان ادامه دارد. صعودی است و اصلاح فعلی تاثیر زیادی بر قیمت نداشته است. با این حال، باعث شد که ارز دیجیتال از محدوده 260 دلار به 250 دلار کاهش یابد. ارزش بازار 4.37 درصد کاهش یافته است، اما حجم معاملات افزایش 10 درصدی را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بالاتر از 250 دلار را تصحیح می کند، هنوز برای حرکت بالاتر 1 آماده نیست
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای LTC به عنوان شاخص نوسان بالا است، باندهای بولینگر واگرایی شدیدی را نشان می دهند، با باند بالایی 254 دلار نشان دهنده حمایت از قیمت سکه است و باند پایین در سطح 159 دلار است. میانگین این اندیکاتور 207 دلار است.

همانطور که در بالا گفته شد، LTC در حال حاضر در وضعیت فروش بیش از حد است، زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) با شاخص 73 در منطقه اشباع خرید معامله می شود، اما در منحنی نزولی حرکت می کند، که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت در چهار ساعت آخر جلسه دیروز به صورت مارپیچ کاهش یافته است، اما امروز نزول کاهش یافته است، زیرا کندل شروع امروز از نظر اندازه کوچکتر است و به دنبال آن یک کندل قرمز بسیار کوچکتر است. این سناریو اشاره ای به وجود عنصر صعودی در این مرحله می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC بالاتر از 250 دلار را تصحیح می کند، هنوز برای حرکت 2 بعدی آماده نیست
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

با همگرا شدن باندهای بولینگر، نوسانات محدود شده است، اما همچنان در سمت بالاتر است، با باند بالا در علامت 298 دلار و باند پایین در علامت 200 دلار، اکنون میانگین میانگین شاخص در علامت 249 دلار اکنون نشان دهنده حمایت است. برای سکه زیرا قیمت بین باند بالا و نقطه متوسط ​​معامله می شود. RSI در نمودار 4 ساعته در منطقه خنثی در شاخص 58 قرار دارد و منحنی نزولی چندان شیب دار نیست، که نشان دهنده کند شدن فعالیت فروش در حال حاضر است.

به طور کلی ارزش LTC از 8 نوامبر با نرخ شتابی در حال افزایش است. LTC از بالاترین سطح سپتامبر خود بالا رفت و برای یک لحظه تا 295 دلار نوسان کرد که تنها در سه روز 47 درصد افزایش داشت. بسیاری از معامله گران کهنه کار انتظار دارند که LTC به محدوده 290 دلار و سپس به بالاترین سطح سالانه 415 دلار برسد، اما در حال حاضر، به نظر می رسد LTC در روزهای آینده اصلاح بیشتری خواهد کرد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه همچنان در کل صعودی است، اما امروز ممکن است سکه به اصلاح بیشتر ادامه دهد، زیرا در نمودار روزانه، LTC در وضعیت فروش بیش از حد است، شانس بهبود بیشتر در قیمت حداقل است و ما انتظار داریم. LTC قبل از یک حرکت بالاتر به محدوده 240 دلار بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.