منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC افزایش قیمت 78.89 دلار را رد کرد و امروز کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC افزایش قیمت 78.89 دلار را رد کرد و امروز کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در چند ساعت گذشته عمدتاً نزولی بوده است، زیرا این ارز دیجیتال در تلاش برای غلبه بر سطح 78.89 دلار بوده و در عوض شروع به کاهش کرده است. بازار امروز با قیمت 75.46 دلار باز شد، قبل از اینکه به 71.20 دلار کاهش یابد. تا لحظه نگارش این مقاله، قیمت LTC در حدود 71.86 دلار معامله می شود و به نظر می رسد در آینده نزدیک احتمال ضرر بیشتر وجود دارد.

سطح حمایت کلیدی بعدی برای LTC در 71.20 دلار است و اگر قیمت به زیر این سطح برسد، می تواند حتی بیشتر از سطح 68.00 یا 65.00 دلار سقوط کند. با این حال، اگر گاوها بتوانند بالای 71.20 دلار نگه دارند، ممکن است حرکت صعودی برای LTC وجود داشته باشد. سطح مقاومت کلیدی برای LTC در 78.89 دلار است و اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت خواهیم بود.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: لایت کوین به سمت تست 71.86 دلار حرکت می کند

تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC برای آزمایش سطح 71.86 دلار حرکت کرده است و احتمالاً در آینده نزدیک بیشتر کاهش خواهد یافت. LTC/USD در محدوده 72.66 دلار تا 71.57 دلار معامله شد و می توان انتظار حرکت نزولی را داشت. دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 6.33 درصد کاهش یافته است و ارزش بازار آن حدود 5.161 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته لایت کوین 755 میلیارد دلار است که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین بازار است. میانگین متحرک (MA) همچنان زیر قیمت فعلی 72.073 دلار است.

تصویر 472
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

شاخص های RSI به یک بازار نزولی اشاره می کنند که با عملکرد فعلی قیمت مطابقت دارد. اندیکاتور RSI تصادفی نشان می دهد که جفت معاملاتی LTC/USD در حال حاضر بیش از حد فروخته شده است، بنابراین می توان انتظار روند صعودی را در کوتاه مدت داشت. اندیکاتور MACD نیز یک روند نزولی را نشان می دهد، با یک خط سیگنال در زیر خط MACD.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار 4 ساعته: LTC کاهش می یابد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت لایت‌کوین باشیم که روند صعودی بیشتری را رد می‌کند، که نشان‌دهنده نزول‌های بیشتری است که بعداً امروز در راه است. با وجود این، قیمت اخیراً در وضعیت صعودی قرار داشت زیرا به بالای 78.89 دلار رسید. با این حال، قیمت نتوانست این حرکت را حفظ کند و به زودی دوباره شروع به کاهش کرد.

تصویر 473
نمودار قیمت LTC/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در حال حاضر به یک بازار نزولی اشاره می کند که قیمت آن کمتر از دوره 20 و MA دوره 50 است. از سوی دیگر، شاخص RSI در حال حاضر در حدود 52.78 است، که نشان می دهد LTC ممکن است به سطح فروش بیش از حد نزدیک باشد. با این حال، اگر در اواخر امروز شاهد کاهش بیشتر در روند قیمت لایت کوین باشیم، این ممکن است تغییر کند. هیستوگرام همچنین نوارهای قرمز رنگ را چاپ می کند که نشان می دهد شتاب فروش در حال افزایش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نزولی است زیرا خرس‌ها در اوایل امروز بیش از 78.00 دلار افزایش یافتند. بنابراین، ما انتظار داریم که یک روند معکوس به دنبال داشته باشد، با 71.20 دلار به عنوان نزدیک ترین حمایتی که در مرحله بعدی به دست می آید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.