منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC از صعود بیشتر به 279 دلار رد شد، روند نزولی برای ادامه؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC از صعود بیشتر به 279 دلار رد شد، روند نزولی برای ادامه؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است.
  • پشتیبانی از LTC با قیمت 262 دلار موجود است.
  • مقاومت در 294 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین پس از صعود روز گذشته دوباره علائم نزولی را نشان می دهد. LTC/USD قادر به شکستن بالاتر از سطح 279 دلار نبود و بازده نزولی عملکرد قیمت را از حرکت بالاتر سرکوب کرد. فشار فروش در سطح 279 دلار وجود دارد و LTC با رد شدن بیشتر روبرو شد.

دیروز یک جهش قیمت مشاهده شد، زیرا LTC از 8 نوامبر بسیار صعودی بود، اما امروز دوباره، خرس‌ها با کاهش ارزش قیمت، با افزایش فشار فروش در بازار، با افزایش قیمت مقابله می‌کنند. با وجود روند کلی صعودی، با این حال LTC امروز دوباره در حال اصلاح است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: LTC با فشار فروش مواجه می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که امروز کاهش قیمت رخ داده است و لایت کوین دوباره از ضرر رنج می برد. خرس ها تلاش های صعودی را منحرف کردند و سعی می کنند قیمت را به زیر محدوده 279 دلار محدود کنند. جفت LTC/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 275 دلار معامله می شود. با توجه به افزایش قیمت دیروز، LTC همچنان در 24 ساعت گذشته در ارزش هشت درصد و در هفته گذشته 32 درصد افزایش ارزش را نشان می دهد، زیرا سکه در این مدت ارزش خوبی به دست آورده است. اگرچه حجم معاملات امروز پایین است اما افزایش 22 درصدی را در روز گذشته گزارش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC از صعود بیشتر به 279 دلار رد شد، روند نزولی برای ادامه؟  1
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات از 8 نوامبر افزایش یافته است و هنوز هم رایج است، باندهای بولینگر به طور مداوم از هم جدا می شوند. باند بالا در علامت 287 دلار وجود دارد، در حالی که باند پایین در علامت 156 دلار وجود دارد و میانگین میانگین در علامت 221 دلار زیر سطح قیمت یافت می شود که نشان دهنده حمایت از سکه است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در شیب اندکی رو به پایین است، اما همچنان در منطقه اشباع خرید در شاخص 73 وجود دارد، اگرچه همچنان در سمت بالاتر، این اندیکاتور ورود فروشندگان به بازار را نشان می دهد. میانگین متحرک (MA) در 253 دلار یافت می‌شود که هنوز بسیار پایین‌تر از سطح قیمت است، که مکمل سناریوی صعودی کلی برای LTC است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که خرس ها امروز بازار را تسخیر کرده اند. از آنجایی که حرکت قیمت به مدت 16 ساعت به طور مداوم صعودی بود، اما از ابتدای جلسه امروز، فشار فروش افزایش یافته و با کاهش ارزش قیمت کار می کند، زیرا از ابتدای جلسه امروز شمعدان های قرمز رنگ روی نمودار ظاهر می شوند. با این حال، ضرر زیاد نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC از صعود بیشتر به 279 دلار رد شد، روند نزولی برای ادامه؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای LTC بالا است، زیرا باندهای بولینگر دوباره در حال گسترش هستند، و سطح قیمت پس از عبور از حد بالایی باندهای بولینگر در روز گذشته، در حال کاهش است، زیرا قیمت به زیر باند بالایی سفر کرده است، به مقاومت برای LTC تبدیل شده است. 281 دلار RSI نیز در ساعات اخیر روند کاهشی داشته و با شیب نزولی در شاخص 61 معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

گزارش تحلیل قیمت لایت‌کوین کاهش ارزش قیمت LTC را نشان می‌دهد، زیرا قیمت در هشت ساعت گذشته کاهش یافته است، اما این نزول تند نیست و در کل، LTC صعودی است. قیمت به 275 دلار کاهش یافته است و احتمال کاهش بیشتر وجود دارد. در صورت حمایت از سمت صعودی، تغییر در حرکت نزولی فعلی نیز امکان پذیر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.