منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC ارزش فوق العاده ای را در 51.26 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC ارزش فوق العاده ای را در 51.26 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت های LTC در حال حاضر در بازار نزولی هستند. قیمت ها در چند ساعت گذشته روند نزولی داشته اند و در حال حاضر حمایتی در 51.80 دلار پیدا کرده اند. مقاومت کلیدی برای قیمت‌های LTC در 52.39 دلار دیده می‌شود و شکست بالاتر از این سطح می‌تواند منجر به بازگشت قیمت‌ها به سطح مقاومت 52.80 دلار شود. با این حال، اگر قیمت‌ها به بالای 52.39 دلار نرسند، می‌توانیم شاهد کاهش مجدد قیمت‌های LTC به سطح حمایت 51.08 دلار باشیم.

حجم معاملات این دارایی دیجیتال 315 میلیون دلار است. در زمان نگارش این مقاله، LTC با 1.00 درصد کاهش در قیمت فعلی خود 51.26 دلار معامله می شد. ارزش کل این ارز دیجیتال 3.56 میلیارد دلار است و در حال حاضر در فهرست بزرگترین ارزهای دیجیتال CoinMarketCap بر اساس ارزش بازار، در رتبه 20 قرار دارد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: قیمت لایت کوین ممکن است بیشتر کاهش یابد

نمودار روزانه تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که دارایی دیجیتال در روند نزولی بوده است زیرا خریداران نتوانسته اند قیمت ها را به بالاتر از سطح مقاومت 52.39 دلار برسانند. الگوی سر و شانه نزولی نیز در نمودار روزانه شکل می گیرد که اگر مقاومت 52.39 دلار به زودی شکسته نشود، قیمت ها به سطح حمایت 51.08 دلار بازمی گردد.

تصویر 200
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI برای LTC/USD در حال حاضر در حدود سطح 45.05 است، که نشان می دهد دارایی دیجیتال در حال حاضر در شرایط خرید و فروش بیش از حد نیست. نشانگر MACD برای LTC/USD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. این نشان می دهد که قیمت ها می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد. نشانگر نوار EMA نیز نزولی است زیرا روبان در حال حاضر رو به پایین است.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: روند نزولی بازار

نمودار ساعتی تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در محدوده ای بین 51.08 تا 52.39 دلار شروع به معامله کرده است. خروج از این محدوده می تواند منجر به حرکت قیمت ها به سمت منطقه 51.00 دلاری شود. گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در 4 ساعت گذشته در دست داشتند زیرا قیمت ها را از حمایت 51.08 دلار به سطح فعلی رساندند.

تصویر 199
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر زیر سطح 50 قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر در حرکت نزولی قرار دارد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال زیر هیستوگرام قرار دارد، اما یک متقاطع می تواند قیمت ها را به سطح حمایت 51.08 دلار برساند. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا روبان EMA در حال حاضر رو به پایین است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی است زیرا قیمت ها در حال حاضر 51.08 دلار است. خرس ها و گاوها در حال حاضر برای کنترل بازار در حال مبارزه هستند، اما به نظر می رسد خرس ها در حال حاضر کنترل را در دست دارند. اگر مقاومت 52.39 دلاری به زودی شکسته نشود، قیمت ها می توانند به کاهش خود ادامه دهند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.