منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: Bullish LTC پس از یک برخورد نزولی قوی به 183 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: Bullish LTC پس از یک برخورد نزولی قوی به 183 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • لایت کوین پس از یک شیب بهبودی را نشان می دهد.
  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است.
  • پشتیبانی همچنان در 181 دلار ثابت است.
  • مقاومت در 186 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت امروز به خوبی در حال بهبود است. گاوها امروز پیشتازی را به دست آورده اند و قیمت را دوباره به سمت شکوه از دست رفته بالا می برند. گاوها امروز قیمت را از 178.7 دلار به 183 دلار بازیابی کرده اند که دامنه صعودی خوبی را پوشش می دهد.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال امروز پس از فروش قوی دیروز که بیت‌کوین به زیر محدوده 60 هزار دلار سقوط کرد و اکثر سکه‌های برتر از این روند پیروی کردند، در حال بهبود است. لایت کوین نیز در میان قربانیان بود و از 198 دلار به 178 دلار کاهش یافت. بسیاری از سطوح مختلف پشتیبانی تعیین شده توسط گاوها قبلاً در طول سقوط فلش ​​سقوط می کردند، اما امروز گاوها راه خود را به سمت بازیابی پیدا کرده اند و لایت کوین به سرعت از دست دادن بهبود می یابد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: با به دست گرفتن کنترل مجدد گاوها، قیمت بهبود می یابد

قیمت LTC/USD امروز طبق نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین افزایش یافته است، زیرا سکه در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 183 دلار معامله می شود. با این حال، افت دیروز باعث از دست دادن قابل توجهی در ارزش ارز دیجیتال شد، زیرا علیرغم بهبود، LTC همچنان کاهش شش درصدی را در 24 ساعت گذشته و حدود 10 درصد از دست دادن را در هفته گذشته گزارش می‌کند. این برخورد نزولی همچنین باعث کاهش 10.5 درصدی ارزش بازار شد. با این حال، حجم معاملات 29.8 درصد افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: Bullish LTC پس از یک برخورد نزولی قوی به 183 دلار افزایش یافت.
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای لایت کوین ملایم است زیرا باند بولینگر بالایی 204 دلار و باند پایینی 169 دلار است که میانگین آن 186 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای جفت LTC/USD است. میانگین متحرک (MA) بالاتر از سطح قیمت در مارک 193 دلار معامله می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) به نیمه پایینی منطقه خنثی نزول کرده و در منحنی صعودی با شاخص 49 معامله می شود. RSI، اگرچه خنثی است، اما نشان می دهد که فعالیت خرید در بازار بسیار زیاد است که به بهبود ارزش سکه کمک کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که حرکت صعودی غیرقابل رقیب است، زیرا شمعدان های سبز دوباره در نمودار ظاهر می شوند. حرکت صعودی کلی هنوز به پایان نرسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: Bullish LTC پس از یک برخورد نزولی قوی به 183 دلار افزایش یافت
نمودار قیمت LTC/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

شاخص های نوسان در نمودار 4 ساعته افزایش قابل توجهی در نوسانات را نشان می دهد زیرا باندهای بولینگر واگرایی شدید را نشان می دهند، با حد پایین این شاخص در 179 دلار نشان دهنده پشتیبانی از جفت LTC/USD است. RSI همچنین در ساعات اخیر بهبود نشان می دهد، زیرا به شاخص 40 رسیده است و در صورت ادامه خرید با نرخ فعلی، افزایش بیشتری نیز انتظار می رود.

اندیکاتورهای فنی تحلیل قیمت لایت کوین از میانگین متحرک به نوسانگرها تقریباً خنثی شده اند، زیرا 9 اندیکاتور فنی علائم خرید و 8 اندیکاتور فنی علائم فروش را نشان می دهند و 9 اندیکاتور باقی مانده از مجموع 26 اندیکاتور فنی خنثی هستند. بی طرفی به دلیل سقوط دیروز به دنبال یک روند صعودی قوی است. ترکیب هر دو بیشتر اندیکاتورها را خنثی کرده است، اما اندیکاتور مومنتوم به سمت صعودی است که یکی از شاخص هایی است که به هر وضعیت در حال انجام زود واکنش نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه قبل از فروش اخیر صعودی بوده است و گاوها دوباره بر عملکرد قیمت تسلط دارند، زیرا قیمت با سرعتی سریع به سمت بالا می رود. اگرچه سقوط اخیر باعث آسیب قابل توجهی برای جفت ارز دیجیتال شد، معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که لایت کوین به سرعت بهبود یابد زیرا سکه در حالت صعودی قوی قرار دارد. معامله گران روزانه می توانند انتظار داشته باشند که سکه به زودی به 188 دلار برسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.