منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: Bearish LTC را به 90.34 دلار کاهش داد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: Bearish LTC را به 90.34 دلار کاهش داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین بازار نزولی را نشان می دهد زیرا سکه در معاملات اولیه امروز به 90.34 دلار کاهش یافت. قیمت این کریپتو از آن زمان به‌طور قابل توجهی کاهش یافته است و در حال حاضر با مقاومت قوی در سطح 96.95 دلار مواجه است.

چشم انداز نزولی لایت کوین با نمودار ضعیف روزانه آن مشهود است که نشان می دهد چندین شمع در روزهای اخیر زیر قیمت افتتاحیه بسته شده اند. این نشان می دهد که خریداران به طور فعال ارز دیجیتال را می فروشند و قیمت آن در بازار را پایین می آورند.

روز قبل، بازار به 96.95 دلار رسید، اما روند قیمت نتوانست روند صعودی را حفظ کند و در نهایت در 90.34 دلار بسته شد. این می تواند به عنوان نشانه ای تعبیر شود که خریداران حاضر به خرید با قیمت های بالاتر نیستند و به جای آن تصمیم به کسب سود می کنند.

تصویر 655
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

اکثر ارزهای دیجیتال در روند نزولی هستند و لایت کوین نیز از این قاعده مستثنی نیست. سکه های برتر همگی در حال کاهش هستند که منجر به کاهش ارزش کلی بازار کریپتوها می شود. قیمت‌های بیت‌کوین و اتریوم نیز در فاز نزولی قرار دارند و قیمت‌های آن‌ها نسبت به اوج‌های اخیر به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار 24 ساعته: LTC/USD با مقاومت در سطح 96.95 دلار مواجه است

نمودار روزانه تحلیل لایت کوین نشان می دهد که همچنان در روند نزولی قرار دارد و سکه در حال حاضر زیر سطح مقاومت 96.95 دلار معامله می شود. در زمان نگارش این مقاله، لایت کوین با کاهش 6.89 درصدی در 24 ساعت گذشته با قیمت 91.82 دلار معامله می شود. LTC/USD دارای ارزش بازار 6.52 میلیارد دلار است که آن را به سیزدهمین دارایی دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار تبدیل می کند.

تصویر 654
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

50-SMA و 200-SMA در نمودار 4 ساعته به سمت بالا اشاره می کنند که نشان می دهد ممکن است قیمت در کوتاه مدت در سطح 89.50 دلار پشتیبانی شود. MACD نیز نزولی است که نشان دهنده ادامه روند نزولی است. RSI حدود 40 است، که نشانه ای از بازگشت احتمالی در آینده نزدیک است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: معاملات LTC / USD زیر سطح 90 دلار است

با نگاهی به نمودار 4 ساعته، تحلیل قیمت لایت کوین ماهیت نزولی دارد و نشان می‌دهد که ارزش سکه به کاهش ادامه خواهد داد. حمایت 89.50 دلاری باید به دقت بررسی شود زیرا خریداران ممکن است سعی کنند از این سطح در برابر ضررهای بیشتر دفاع کنند. با این حال، اگر شکست بخورد، LTC/USD می تواند بسیار کمتر از قیمت فعلی کاهش یابد. در صورت شکست به زیر سطح 90 دلار، لایت کوین می تواند خود را در موقعیت نزولی تری بیابد زیرا می تواند حمایت بعدی را در 84 دلار آزمایش کند.

تصویر 653
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک صاف (MA) در نمودار 4 ساعته نیز نزولی است که نشان می‌دهد احتمال ضرر بیشتر وجود دارد. در حال حاضر، SMA 92.24 دلار است که کمی بالاتر از قیمت فعلی بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 61.99 قرار دارد که نشان می دهد ممکن است سکه بیش از حد فروخته شود و ممکن است یک برگشت قریب الوقوع باشد. MACD نیز در حال کاهش است، که نشان می دهد که روند نزولی احتمالاً ادامه خواهد داشت، زیرا خط MACD (آبی) زیر خط سیگنال (نارنجی) قرار دارد، که نشان دهنده یک حرکت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور کلی، لایت کوین همچنان با بادهای مخالف قوی مواجه است و مسیر آینده آن نامشخص است. معامله گران باید هنگام معامله با LTC/USD احتیاط بیشتری داشته باشند و باید قبل از ورود به هر معامله ای به دنبال نشانه هایی مبنی بر بازگشت یا تثبیت احتمالی باشند. همچنین مهم است که سطح حمایت 89.50 دلار را زیر نظر داشته باشید، زیرا این موارد می توانند قیمت های کلیدی لایت کوین در روزهای آینده باشند.