منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها پس از یک رشد سریع، قیمت را به بالای 212 دلار نجات دادند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها پس از یک رشد سریع، قیمت را به بالای 212 دلار نجات دادند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت تا 212 دلار بهبود یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین روند صعودی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی کاملاً پایدار در 177.72 دلار است.

آخرین تحلیل قیمت لایت کوین روند صعودی را برای روز پیش بینی می کند زیرا مقدار قابل توجهی از بازیابی در ارزش LTC/USD شناسایی شد. با افزایش فشار خرید، حرکت صعودی دوباره در حال افزایش است. امروز، به دلیل بردهای صعودی متوالی در هفته گذشته، صعود موفقیت آمیزی به 212.11 دلار به دست آمد. اگرچه پیش از این بازار توسط خرس ها هدایت می شد، اما روند امروز نسبتاً دلگرم کننده بوده است.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: قیمت پس از اعتصاب صعودی به بالای 212.11 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه روند صعودی را نشان می دهد زیرا بازار امروز به حمایت از خریداران می رود. خط روند کوتاه مدت نیز اکنون صعودی است زیرا هفته گذشته برای گاوها بسیار مطلوب بوده است. امروز، با رسیدن قیمت به 212 دلار، یک بار دیگر افزایش قابل توجهی در ارزش سکه مشاهده شد. از طرف دیگر، ارزش میانگین متحرک (MA) هنوز در موقعیت نسبتاً پایین‌تری قرار دارد، یعنی 207.70 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها پس از رشد سریع 1 قیمت را به بالای 212 دلار نجات دادند
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

میانگین باند بولینگر به دلیل روند نزولی قبلی تا 225.68 دلار کاهش یافته است. در همان زمان، ارزش باند بولینگر بالا به 273.64 دلار تغییر کرد، در حالی که باند پایین بولینگر به 177.72 دلار تغییر کرد. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی رو به بالا را با میانگین امتیاز 48.74 نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: ارزش LTC با موفقیت از مقاومت 211 دلاری پس از صعود عبور کرد

گاوها در چند ساعت گذشته با مشاهده یک روند صعودی ثابت بر بازار حکمرانی کرده اند. منحنی صعودی روند افزایشی قطعی را نشان می دهد زیرا قیمت به بالای نقطه مقاومت 211.25 دلار افزایش یافته است. ارزش LTC/USD پس از یک بهبود قابل توجه اکنون در 212.03 دلار است. اگر در مورد ارزش میانگین متحرک در نمودار قیمت یک روزه صحبت کنیم، در موقعیت 203.79 دلار قرار می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها پس از یک رشد سریع 2 قیمت را به بالای 212 دلار نجات دادند
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات به شدت در حال افزایش است، که برعکس، نشانه منفی در مورد روندهای آتی است. باند بولینگر بالا اکنون در پایان 211.25 دلار است و باند بولینگر پایین با قیمت 185.60 دلار در پایان حاضر است. منحنی RSI یک ارتقاء در مقدار LTC را نشان می دهد و همچنین امتیاز به 61.48 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها پس از یک رشد سریع 3 قیمت را به بالای 212 دلار نجات دادند
نمودار شاخص های فنی LTC/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای LTC/USD اشاره ای خنثی به روند بازار می دهد، زیرا تغییرات ثابتی در حرکات قیمت مشاهده شده است. در مجموع 10 شاخص در سمت خرید قرار دارند. 9 دست در سمت خنثی و هفت دست در سمت فروش قرار دارند.

نشانگر میانگین متحرک با دادن سیگنال خرید از گاوها پشتیبانی می کند. می بینیم که پنج اندیکاتور روی علامت فروش، 9 عقربه روی علامت خرید و تنها یک نشانگر روی علامت خنثی قرار دارد. نوسانگرها یک بار دیگر روند خنثی را نشان می دهند زیرا هشت نوسانگر در موقعیت خنثی قرار دارند، دو نوسانگر در حال فروش و یک نوسانگر در موقعیت خرید قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

نمودارهای قیمت روزانه و ساعتی امروز شمعدان سبز را نشان می دهند زیرا بهبود قابل توجهی در ارزش LTC/USD مشاهده شده است. قیمت در حال حاضر 212.11 دلار است و در صورت افزایش نرخ خرید می توان انتظار بهبود بیشتری را داشت. پیش‌بینی قیمت ساعتی نیز به دلیل افزایش سریع ارزش سکه در چند ساعت گذشته، به گاوها منجر می‌شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.