منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها وارد عمل می شوند که LTC/USD به مقاومت اصلی 45.0 دلار نزدیک می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها وارد عمل می شوند که LTC/USD به مقاومت اصلی 45.0 دلار نزدیک می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 228
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار لایت کوین اخیراً در یک روند صعودی بوده است زیرا قیمت ها به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. حمایت فعلی برای قیمت های LTC 40.0 دلار است در حالی که قوی ترین مقاومت در 48.0 دلار دیده می شود. در چند روز گذشته فشار خرید افزایش یافته است که قیمت ها را تا 45.0 دلار افزایش داده است. بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی قرار دارد و پیش بینی می شود به زودی آغاز شود.

احساسات بازار برای لایت کوین در حال حاضر صعودی است زیرا قیمت ها به طور پیوسته در حال افزایش است. با این حال، بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی قرار دارد و انتظار می رود به زودی شروع به کار کند. وب سایت coinmarketcap.com نشان می دهد که ارزش بازار لایت کوین در حال حاضر 2.78 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته سکه 6.32 میلیارد دلار و عرضه در گردش 63,032,433 LTC است. قیمت لایت کوین در حال حاضر 44.24 دلار معامله می شود و 3.85 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USD: حرکت صعودی بر اساس نمودار روزانه ایجاد می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار نسبت به منطقه حمایتی 40.00 دلار در برابر دلار آمریکا در حال اصلاح است. یک خط روند صعودی کلیدی با حمایت نزدیک به 42.50 دلار در همان نمودار شکل می گیرد. بازار با برخی اقدامات خرید در نزدیکی سطوح 43.50 و 44.00 دلار مواجه است. پایین ترین قیمت اخیر قبل از اینکه بازار حرکت صعودی را آغاز کند نزدیک به 40.48 دلار شکل گرفت. مقاومت فوری در نزدیکی سطح 45.00 دلار مشاهده می شود که بالاتر از آن قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت روند صعودی خود را به سمت سطوح 46.80 دلار و 47.50 دلار از سر خواهند گرفت.

در سمت نزولی، یک خط روند صعودی کلیدی وجود دارد که با حمایت نزدیک به 42.50 دلار در همان نمودار شکل می‌گیرد. اگر یک شکست نزولی در زیر خط روند وجود داشته باشد، بازار می تواند در کوتاه مدت پایین 40.48 دلار را دوباره آزمایش کند. حمایت اصلی در حال حاضر نزدیک به سطح 40.00 دلار دیده می شود، که زیر آن بازار می تواند سطح 38.00 دلار را در کوتاه مدت آزمایش کند.

تصویر 226
تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نشانه های فنی نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک حرکت صعودی در نمودار روزانه قرار دارد و می تواند به زودی سطح مقاومت 46.80 دلار را دوباره آزمایش کند. میانگین‌های متحرک در حال حاضر در نمودار روزانه صعودی هستند، زیرا MA 50 روزه بالاتر از MA 200 روزه است. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای LTC/USD در حال حاضر نزدیک به سطح 65 است، با یک زاویه نزولی خفیف.

خط MACD در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال در نمودار روزانه است که نشان دهنده روند صعودی در بازار است. باندهای بولینگر در حال حاضر در حال گسترش در بازار هستند که حاکی از یک بازار نوسان در کوتاه مدت است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار 4 ساعته: بازار با مقاومت قوی نزدیک به 45.0 دلار روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در یک منطقه مثبت در برابر دلار آمریکا و بیت کوین معامله می شود. جفت LTC/USD در حال حاضر در بالای منطقه حمایت 40.00 دلار تثبیت می شود و با مقاومت قوی نزدیک به سطح 45.00 دلار مواجه است. اگر نزولی به زیر حمایت 40.00 دلار برسد، بازار می تواند سطح 38.00 دلار را در کوتاه مدت آزمایش کند.

نوسانات بازار در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته در حال گسترش هستند. RSI برای LTC/USD در حال حاضر نزدیک به سطح 60 با یک زاویه صعودی خفیف است. تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که اگر در کوتاه مدت به زیر منطقه حمایتی 40.00 دلار افت کند، بازار ممکن است با فشار نزولی مواجه شود.

تصویر 227
تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

SMA 50 روزه در حال حاضر کمتر از SMA 200 روزه است که نشان دهنده روند نزولی در بازار است. اگر در کوتاه مدت به زیر منطقه حمایتی 40 دلاری سقوط کند، خرس‌ها ممکن است ضربه بزنند. با این حال، گاوها احتمالاً در برابر کاهش بیشتر به سمت 38.00 دلار محافظت می کنند. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال در نمودار 4 ساعته قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین به طور خلاصه نشان می دهد که بازار در حال حاضر از ناحیه حمایت 40.00 دلار در برابر دلار آمریکا در حال اصلاح است. تا زمانی که در زیر سطح 45.00 دلار معامله شود، بازار در این مرحله تحکیم خواهد شد. از جنبه نزولی، شکستن زیر سطح حمایت 40.00 دلار می تواند باعث برخی حرکت های نزولی در LTC/USD به سمت سطح 38.00 دلار در کوتاه مدت شود. زمانی که بازار در کوتاه مدت از سطح مقاومت 45 دلاری عبور کرد، احتمالاً گاوها کنترل را در دست خواهند گرفت.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.