منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها سعی می کنند پس از خسارت قابل توجه به بالای 183 دلار بازگردند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها سعی می کنند پس از خسارت قابل توجه به بالای 183 دلار بازگردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها به سختی تلاش می کنند تا پس از یک ضرر بزرگ بهبود یابند.
  • نمودار قیمت امروز رشد کند بالای 183 دلار را نشان می دهد.
  • حرکت صعودی قیمت مقاومت را به 189.19 دلار افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin بهبود قابل ملاحظه ای را در سطوح قیمت نشان می دهد. این شانس برای معامله گران وجود دارد که وارد بازار شوند و سطح قیمت را حتی بالاتر از 183.19 دلار قرار دهند. چند ساعت گذشته ارزش سکه بسیار مهم بوده است زیرا حرکت نزولی بسیار زیاد و قوی بوده است. با این حال ، امروز جزر و مد تغییر کرده و گاوها به آرامی به عقب برمی گردند.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: فرصت های بیشتر برای خریداران زیرا LTC دوباره از 185 دلار گذشته است

نمودار 1 روزه که پیشرفت ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد ، نشانه ای امیدوارکننده برای گاوها است. گاوها به اندازه کافی موفق بوده اند تا پس از درگیری خفیف قبلی با خرس ها ، برتری خود را پس بگیرند. قیمت در حال حاضر 183.04 دلار تعیین شده است و با تشدید حرکت ، احتمال افزایش حتی بیشتر وجود دارد. شاخص میانگین متحرک (MA) زیر نرخ قیمت یعنی 178.1 دلار است زیرا حرکت صعودی قابل توجه بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: گاوها سعی می کنند پس از خسارت قابل توجه 4 به بالای 183 دلار بازگردند
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات نیز در حال افزایش است که این یک نشانه منفی برای گاوها است ، باند بالای بولینگر به 196.6 دلار و نوار پایین به 136.71 دلار می رسد. از طرف دیگر ، نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز بسیار دلگرم کننده است زیرا در نمره بالای 64.21 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها با صعود در مقیاس بر حرکت نزولی غلبه می کنند

نمودار 4 ساعته LTC/USD پس از کاهش شدید قیمت در ساعات گذشته ، در حال حاضر برای گاوها حمایت کننده است. این حرکت سطوح قیمت را به 183.19 دلار رسانده است ، که نه چندان زیاد است ، اما همچنان تلاش بزرگی از سوی گاوها است. میانگین متحرک 182.66 دلار است که کمتر از سطح قیمت امروز است ، که نشانه قوی صعودی است. گروههای بولینگر شکلهای زیر را نمایش می دهند. نوار بالای بولینگر به ترتیب 189.19 دلار و باند پایین به ترتیب 171.24 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: گاوها سعی می کنند پس از خسارت قابل توجه 5 به بالای 183 دلار بازگردند
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

روند صعودی به نفع گاوها پیش می رود ، با این حال شانس زیادی برای کاهش قیمت در هفته های آینده وجود دارد. امتیاز RSI 55.04 است که یک عدد بسیار خنثی و متوسط ​​است و قیمت از اینجا می تواند به هر حد ممکن برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: گاوها سعی می کنند پس از خسارت قابل توجه 6 به بالای 183 دلار بازگردند
نمودار شاخص های فنی LTC/USD. منبع: TradingView

روند کلی اندکی به سمت صعودی است ، زیرا هفته گذشته شاهد تعداد بیشتری شمعدان سبز در نمودار بودیم. نمودار شاخص های فنی به ما نشان می دهد که درمجموع 15 شاخص در سمت خرید ، 10 شاخص در حالت خنثی و تنها یک در طرف فروش وجود دارد.

علاوه بر این ، شاخص میانگین متحرک به شدت در حال صعود است ، زیرا روندهای گذشته ماهیت بسیار صعودی داشته اند. 13 شاخص در موقعیت خرید وجود دارد و یک شاخص در موقعیت های فروش و خرید هر یک وجود دارد. نوسان سازها روند مشابهی را نشان می دهند ، در حالی که نه نوسان ساز خنثی هستند ، دو نوسان در طرف خرید و هیچ یک در موقعیت فروش قرار ندارند.

نتیجه گیری قیمت Litecoin

از تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Litecoin فوق ، می بینیم که گاوها تلاش خود را برای مقابله با حرکت نزولی انجام می دهند. سطح قیمت ها به 183.19 دلار رسیده است که برای گاوها دستاورد بزرگی است. تنها در صورتی می توان سطح مقاومت 189.19 دلار را رد کرد که سطوح قیمت همچنان در حال افزایش است. پشتیبانی قوی 171.24 دلار می تواند به ارزهای رمزنگاری شده کمک کند تا با موفقیت اوج خود را حفظ کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.