منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها با موفقیت از 90.32 دلار عبور کردند و 6.85 افزایش یافتند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوها با موفقیت از 90.32 دلار عبور کردند و 6.85 افزایش یافتند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با توجه به اینکه قیمت LTC در آخرین جلسه معاملاتی افزایش یافت، آخرین تحلیل قیمت لایت کوین روند صعودی قوی را برای ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کند. در ابتدای ماه، بازار در حال حرکت صعودی بود، اما پس از 15 ژانویه 2023، یک مقاومت نزولی نیز در نمودارها مشاهده شد زیرا خرس‌ها با ممانعت مداوم از روند مثبت، در برابر حرکت صعودی بیشتر مقاومت کردند. اما امروز خریداران بار دیگر از فرصت ها استفاده کردند. قیمت عملاً از مقاومت 90.20 دلار شکسته است و با ادامه رشد شتاب خرید، آن را بسیار پشت سر گذاشته است. با توجه به اینکه قیمت اخیراً به 94.74 دلار رسیده است، به نظر می رسد بهبود بیشتر ارزش سکه قریب الوقوع باشد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: گاوها قیمت را به سمت افق 94 دلار هدایت می کنند

با توجه به اینکه قیمت LTC/USD در طول روز افزایش می‌یابد، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه پیش‌بینی خوش‌بینی را برای خریداران ارزهای دیجیتال انجام می‌دهد. ناظران بازار شاهد افزایش قابل توجهی در ارزش LTC/USD در نتیجه کنترل موفقیت آمیز گاوها بر حرکت قیمت در هفته گذشته بوده اند. از آنجایی که قیمت توانست به 94.74 دلار افزایش یابد و میانگین متحرک (MA) در 89.23 دلار تعیین شده است، روند امروز بار دیگر به نفع گاوها بود.

LTC 1
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

وضعیت فعلی نشان می دهد که نوسانات در حال افزایش است که خبر خوبی برای خریداران است. از ابتدای ماه، منحنی SMA 20 بالاتر از منحنی SMA 50 باقی مانده است و شواهد بیشتری از قدرت روند صعودی ارائه می دهد. قوی ترین حمایت از قیمت ارزهای دیجیتال با ارزش باند بولینگر بالا 93.16 دلار و ارزش باند بولینگر پایین 81.41 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها توانستند با در دست گرفتن مجدد پیشتازی از شرایط استفاده کنند. دنباله ای از کندل های سبز را می توان دید که به سمت هدف بعدی خود در نمودار قیمت چهار ساعته حرکت می کنند. اگرچه خرس ها در ابتدا شرایط بازار نامطلوبی را ایجاد کردند، اما در ساعات اخیر ارزش سکه به 94.74 دلار افزایش یافته است و از همه موانع مقاومت محلی عبور کرده است. در این لحظه، ارزش میانگین متحرک 90.11 دلار است.

LTC 4
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

با توجه به بازده صعودی اخیر، خط روند کوتاه مدت در حال حاضر صعودی است. ارزش باندهای بولینگر بالا و پایین نیز تغییر کرده است، به طوری که حد بالاتر اکنون به ترتیب ارزش 93.02 دلار را نشان می دهد و حد پایینی اکنون به ترتیب ارزش 84.95 دلار را نشان می دهد. به دلیل اقدام شدید صعودی، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنان بسیار بالاست و در 74 قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه و ساعتی لایت کوین به نفع گاوها برای روز است زیرا به نظر می رسد ارزش سکه به طور قابل توجهی در حال رشد است. این خبر خوبی برای خریداران است زیرا قیمت ارزهای دیجیتال به 94.74 دلار رسیده است. قیمت در چهار ساعت گذشته نیز افزایش یافته است.