منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوهای LTC/USD ارزش 215 دلار را حفظ کرده و در حال حاضر در برابر سد 220 دلار پیش می روند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: گاوهای LTC/USD ارزش 215 دلار را حفظ کرده و در حال حاضر در برابر سد 220 دلار پیش می روند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin روزانه ما از پایین ترین سطح روزانه 215 دلار تا حداکثر 221 دلار شروع می شود
  • لایت کوین خود را برای تجمع آماده می کند

تجزیه و تحلیل قیمت امروز لایت کوین در پی بازار تثبیت بازار حول حمایت 210 دلاری یک شبه پس از کاهش قابل توجه اوایل این هفته ، صعودی است. بنابراین ، ما امیدواریم که جفت ارز LTC/USD در 24 ساعت آینده دچار تغییر شود زیرا گاوها قصد دارند با صعودهای بیشتری روبرو شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC به 165 دلار باز می گردد ، امروز قرار است به آرامی معکوس شود؟  1Cryptocurrency heat map. Source: Coin360

نقشه حرارتی ارزهای رمزنگاری شده توسط Coin360 نشان می دهد که بازار به طور کلی سبز است ، بیت کوین حداقل 2.5 درصد رشد می کند ، سولانا 32 درصد رشد می کند و ریپل تا 2.20 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش می یابد.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: پشتیبانی از Litecoin هنوز بالای 210 دلار است

ما محدوده روزانه محدودی را در تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin روزانه خود ثبت کردیم ، که از پایین ترین سطح روزانه 215 دلار تا حداکثر 221 دلار شروع شد. محدوده محدود نشان می دهد که بازار در نوسانات کمی در نمودار 24 ساعته قرار دارد. حجم معاملات روزانه لایت کوین 0.41 درصد افزایش یافت و به مبلغ 3.84 میلیارد دلار رسید ، در حالی که سرمایه کل بازار 14 میلیارد دلار است. Litecoin به طور کلی در رتبه 20 در بین 20 آلت کوین برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: آیا LTC از پشتیبانی 165 دلار معکوس می شود؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Litecoin ، ما می توانیم شاهد اقدام قیمت Litecoin باشیم که پس از سقوط سکه به پایین ترین سطح روز ، دوباره آماده می شود. حمایت از 15 دلار مانع از نزول بیشتر شد و قیمت آن در حال حاضر 216 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین
نمودار 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

Litecoin نسبت به نوسان قبلی 105 دلار و نوسان فعلی بیش از 120 درصد افزایش یافته است. ما انتظار داریم سکه در طول هفته با ورود به هفته دوم سپتامبر ، سود بیشتری را ثبت کند.

پشتیبانی قبلی از بیت کوین نقره ای 165 دلار بود و پایه پشتیبانی خوبی برای حرکت صعودی فراهم کرده است. مگر اینکه خرس ها بر فشار خرید بالای 200 دلار غلبه کنند ، امیدواریم گاوها بتوانند روند صعودی قوی را تا مرز 250 دلار حفظ کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin ما نشان می دهد که فعالیت شما در حدود $ 200 – $ 214 در پس زمینه پشتیبانی پایدار در $ 210 افزایش یافته است. ما امیدواریم که در طول روز اصلاح شود و Litecoin به بالاترین سطح روزانه خود در بالای 221 دلار برسد. می توانید در مورد پیش بینی قیمت بلند مدت ما برای سالهای 2021 – 2025 در مورد Litecoin بیشتر بیاموزید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.