منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: چرخه نزولی ارزش LTC را به 54.96 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: چرخه نزولی ارزش LTC را به 54.96 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در یک روند نزولی قرار دارد زیرا در چند روز گذشته زیر مرز 55 دلار معامله شده است. با این حال، قیمت ها تا حدودی در 53.64 دلار حمایت شده اند و در حال حاضر حدود 54 دلار معامله می شوند.

سکه با مقاومت 55.63 دلار مواجه است و برای کنترل گاوها نیاز به شکستن بالاتر از این سطح است. سطح بعدی مقاومت 57.50 دلار است که بالاترین محدوده اخیر است. بالاتر از این، قیمت لایت کوین سطح 60 دلار را هدف قرار می دهد.

از جنبه نزولی، حمایت در 53.64 دلار دیده می شود و شکستن زیر این سطح می تواند قیمت را به سطح 52.50 دلار کاهش دهد. احساسات کلی بازار نزولی است و شکست به زیر 52.50 دلار می تواند قیمت لایت کوین را به مرز 50 دلار برساند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای یک روز: جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 54.96 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است زیرا قیمت به اوج ها و پایین ترین سطح ها تبدیل شده است. قیمت در این مدت 1.57 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار در حال حاضر 3.4 میلیارد دلار است و حجم 24 ساعته 826 میلیون دلار است.

تصویر 189
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

MACD همچنین برخی از صفات نزولی را نشان می دهد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام و خط MACD قرار دارد. RSI برای جفت LTC/USD در حال حاضر 51 است که نشان می دهد قیمت لایت کوین در منطقه فروش بیش از حد بازار است. میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه هر دو شیب رو به پایین دارند که نشانه نزولی برای بازار LTC است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین به مدت 4 ساعت: خرس ها کنترل را در دست می گیرند

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در کانال های موازی صعودی معامله می شد، اما خرس ها از این الگو خارج شده اند زیرا قیمت ها را پایین می آورند.

تصویر 188
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

جفت LTC/USD در حال حاضر زیر میانگین متحرک معامله می شود که نشانه ای از آن است که خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند. خط MACD نیز در زیر خط سیگنال قرار دارد که علامت نزولی دیگری است. شاخص قدرت نسبی برای LTC/USD در حال حاضر زیر سطح 50 است که نشانه ای از این است که بازار در قلمرو نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از صعود لایت کوین به بالاترین سطح 54.96 دلار، به نظر می رسد گاوها قادر به حفظ یک حرکت تأثیرگذار نیستند. کریپتوکارنسی در حال حاضر خود را در نقطه حساسی می‌بیند، زیرا در حال آزمایش مرز پایینی یک الگوی مثلث نزولی است و شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت لایت‌کوین شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.