منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: چرخه نزولی ارزش LTC را به 61.17 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: چرخه نزولی ارزش LTC را به 61.17 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD در حال حاضر در یک چرخه نزولی قرار دارد. ارزش لایت کوین پس از یافتن پشتیبانی در 61.16 دلار به 61.17 دلار کاهش یافته است. انتظار می‌رود که بازار بالاتر از آن اصلاح شود، اما لایت کوین با مقاومت 65.63 دلار مواجه است. از دیروز قیمت LTC روند نزولی داشته است. قیمت روز را با 64.22 دلار آغاز کرد و به پایین ترین سطح خود یعنی 61.14 دلار رسید، قبل از اینکه اصلاح شود.

جفت LTC/USD در 24 ساعت گذشته 5.75 درصد کاهش یافته است. حجم معاملات 24 ساعته این دارایی دیجیتال 511 میلیون دلار است و ارزش بازار آن 4.3 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: قیمت ها پس از رد شدید در 65.63 دلار کاهش می یابد.

نمودار ساعتی تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که این جفت یک خط روند نزولی تشکیل داده است که در حال حاضر برای پشتیبانی در حال آزمایش است. قیمت نیز زیر میانگین متحرک 50 ساعته است که یکی دیگر از نشانه های نزولی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 46 است که نشان می دهد بازار در منطقه نزولی قرار دارد. نشانگر MACD نیز نزولی است، زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد.

تصویر 125
LTC/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

با نگاهی به نمودار 4 ساعته برای LTC/USD، می بینیم که نوسانات در بازار کاهش یافته است، زیرا قیمت ها بین 61.16 دلار و 65.63 دلار تثبیت شده اند. انتظار می رود که بازار نسبت به سطوح فعلی اصلاح شود، اما با مقاومت قوی در 65.63 دلار روبرو است. شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت لایت کوین به سمت 70 دلار شود. با این حال، اگر خرس‌ها کنترل بازار را به دست آورند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت لایت کوین به 50 دلار باشیم.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: جفت LTC/USD در یک روند نزولی

در نمودار 1 روزه برای تحلیل قیمت لایت کوین، می‌توانیم ببینیم که لایت کوین در آخر هفته یک کانال موازی صعودی را دنبال کرده و حتی برای مدت کوتاهی توانسته است از آن خارج شود. با این حال، گاوها نتوانستند این حرکت را حفظ کنند و لایت کوین امروز به شدت سقوط کرد. این ارز دیجیتال در حال حاضر درست زیر خط وسط کانال معامله می شود و شکست زیر این خط ممکن است لایت کوین را تا سطح 50 دلار کاهش دهد.

تصویر 126
LTC/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 66.01 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 68.57 دلار است. هر دوی این میانگین ها در کوتاه مدت به عنوان سطوح مقاومت قوی برای بازار عمل خواهند کرد. شاخص قدرت نسبی (RSI) از سطوح بیش از حد خرید پایین آمده و در حال حاضر روی 57 است. MACD در خط آبی در حال حاضر روی 0.01 است که نشان دهنده این است که بازار در فاز نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور کلی، احساسات بازار برای لایت کوین نزولی است و می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها در کوتاه‌مدت کاهش بیشتری پیدا کند. از نمودارهای قیمت 1 روزه و 4 ساعته بالا، مشهود است که لایت کوین در یک روند نزولی قرار دارد و با مقاومت قوی در 65.63 دلار مواجه است که مانع از تصحیح بالاتر آن می شود. شکستن به زیر 61.16 دلار می تواند منجر به سقوط قیمت لایت کوین به سطح 50 دلار شود.