منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نوسان نزولی منجر به اصلاح قیمت به 51.98 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نوسان نزولی منجر به اصلاح قیمت به 51.98 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین تأیید می کند که یک روند نزولی در چند روز گذشته بر نمودارها غالب بوده است. در 24 ساعت گذشته نیز کاهش قیمت ها مشاهده شده است که برای خریداران کاملا دلسرد کننده است. قیمت تا سطح 51.98 دلار اصلاح شد، زیرا حرکت نزولی برای دو روز فعالیت نزولی ادامه دارد. اگرچه قیمت اخیراً کاهش یافته است، گاوها همچنان در تلاش برای به دست گرفتن کنترل بازار هستند. اگر قیمت از سطح مقاومت 54.27 دلار عبور کند.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 3.90 درصد از دست داده است و در حال حاضر زیر سطح 54 دلار معامله می شود. ارزش بازار این سکه 3.96 میلیارد دلار است و در CoinMarketCap در رتبه 20 قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته این ارز دیجیتال 389 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: فشار نزولی قیمت را فراتر از حصار 54.27 دلار می برد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که کاهش قیمت در 24 ساعت گذشته رخ داده است. شرایط در هفته گذشته برای گاوها مساعد بوده است. اما در چند روز اخیر از آغاز این هفته شاهد نوسانات در حرکت قیمت ها بودیم و همچنین خرس ها در تلاش برای بازیابی موقعیت خود بودند. با این حال، روند امروز برای فروشندگان بسیار حمایت کننده بوده است زیرا قیمت تا سطح 51.98 دلار کاهش یافته است.

تصویر 136
منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه در سطح 53.53 دلار است. در حالی که میانگین باند بولینگر روی 53.41 دلار حفظ شده است، باند بولینگر بالا به 54.98 دلار رسیده است و باند بولینگر پایین به 51.56 دلار رسیده است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) اندکی تا شاخص 45.98 کاهش یافته است، اما منحنی رو به پایین شیب دار نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Litecoin نشانه هایی از روند نزولی را نیز نشان می دهد، زیرا قیمت به سطح قابل توجهی کاهش یافته است. تغییر روند کاملاً غیرمنتظره بود، زیرا گاوها در هفته گذشته در نمودار قیمت پیشرو بودند. با این وجود در چهار ساعت گذشته روند نزولی مشاهده شده است.

تصویر 135
منبع: TradingView

در نتیجه روند نزولی قیمت به کمتر از میانگین متحرک یعنی 53.13 دلار رسیده است. ارزش باند بولینگر بالا برای نمودار قیمت چهار ساعته 54.21 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 51.75 دلار است. امتیاز RSI در منطقه خنثی است، زیرا رقم 46.99 را درست زیر خط مرکزی منطقه خنثی نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار روند نزولی را در روز دنبال کرده است. قیمت تا حدی کاهش یافته و اکنون به مرز 51.98 دلار رسیده است. از سوی دیگر، کاهش قیمت LTC/USD در چهار ساعت گذشته نیز مشاهده شد، که به این معنی است که ساعات نزدیک ممکن است ضرر داشته باشد. با این حال، اگر احساسات بازار تغییر کند، می توان انتظار معکوس شدن روند را نیز داشت، زیرا ضرر در سمت پایین است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.