منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نزولی LTC/USD با چشم خرس 54.83 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نزولی LTC/USD با چشم خرس 54.83 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین روند کاهشی را برای ارزهای دیجیتال امروز تایید می کند زیرا ارزش سکه کاهش یافته است. روند نزولی مورد توجه بازار است زیرا LTC/USD از 56.30 دلار به ارزش فعلی 54.83 دلار سقوط می کند. مقاومت برای این جفت در 55.95 دلار و پشتیبانی در 53.74 دلار یافت می شود. تلاش‌های صعودی مشاهده‌شده در دو روز گذشته برای حفظ قیمت‌ها کافی نبود، اما همچنان احتمال افزایش کوتاه‌مدت را در صورت شکستن قیمت از سطح مقاومت نشان می‌دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت یک روزه: اعتصاب نزولی قیمت را به سطح 54.83 دلار کاهش داد.

تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه روند نزولی قوی را برای امروز تایید می کند زیرا ارزش سکه طی 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. فشار فروش در طول هفته گذشته ادامه داشت. و امروز بازار دوباره در حمایت از خرس ها قرار گرفته است زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته 1.63 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار لایت کوین در حال حاضر 3.91 میلیارد دلار با حجم 24 ساعته 507 میلیون دلار است. میانگین متحرک (MA) به طور پیوسته در حال کاهش است که نشان دهنده یک روند نزولی است. گاوها باید از سطح مقاومت 55.95 دلاری عبور کنند تا بتوانند هر گونه سود احتمالی را کسب کنند.

تصویر 403
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Tradingview

در نمودار روزانه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) به سطح فروش بیش از حد در 49.05 نزدیک می شود که نشان دهنده حرکت صعودی احتمالی در آینده نزدیک است. باندهای بولینگر نیز سفت شده اند که نشان دهنده کاهش نوسانات بازار است. باند بولینگر بالایی اکنون در 55.95 دلار قرار دارد که نشان دهنده بالاترین مقاومت است و باند بولینگر پایین در 53.74 دلار است که نشان دهنده حمایت LTC است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی لایت کوین کاهش چشمگیر سطح قیمت را نشان می دهد که در چهار ساعت گذشته تشدید شده است. شکست قیمت نیز امروز نزولی بود، اما گاوها نیز در اواخر شب سعی کردند بازگشت کنند اما پس از حداقل تلاش رد شدند. اخیراً کاهش شدید سطح قیمت مشاهده شده است زیرا خرس ها قیمت را به 54.83 دلار کاهش دادند. این کاهش شدید پس از تلاش های طولانی مدت برای حفظ سطح قیمت سکه رخ داده است.

تصویر 402
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته به آرامی در حال کاهش است، زیرا منحنی بالایی باندهای بولینگر اکنون در مرز 55.50 دلار به سمت پایین همگرا شده است. در همان زمان، باند پایینی موقعیت خود را در 53.06 دلار زیر سطح قیمت حفظ می کند. RSI همچنین در یک منحنی نزولی تند با شاخص 58.07 قرار دارد و به سمت مرز منطقه کم خرید حرکت می کند. میانگین متحرک (MA) نیز به سطح فعلی 55.03 دلار کاهش یافته است که نشان دهنده روند نزولی در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روند نزولی را برای LTC/USD نشان می دهد زیرا ارزش سکه به 54.83 دلار کاهش یافته است. انتظار می‌رود روند نزولی در کوتاه‌مدت ادامه یابد، اما اگر گاوها بتوانند از سطح مقاومت 55.95 دلار عبور کنند، ممکن است شانسی برای سودهای کوتاه‌مدت داشته باشند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.