منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نزولی ارزش LTC/USD را به 48.29 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نزولی ارزش LTC/USD را به 48.29 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است زیرا ارز دیجیتال دوباره به زیر 50 دلار سقوط کرده است. جفت LTC/USD مدتی بود که یک کانال موازی صعودی را دنبال می کرد اما نتوانست از آن خارج شود و در عوض به شدت افت کرد. این جفت در حال حاضر با قیمت 48.29 دلار معامله می شود و با مقاومت فوری در قیمت 51.03 دلار مواجه است، با این حال، شکستن بالاتر از این سطح برای صعود بیشتر ضروری است. پشتیبانی از لایت کوین در حال حاضر 47.76 دلار است و اگر این سطح شکسته شود، لایت کوین ممکن است تا 45.38 دلار کاهش یابد.

جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 48.29 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 2 درصد کاهش یافته است زیرا بازار ارزهای دیجیتال به قرمزی ادامه می دهد. ارزش بازار لایت کوین 3.31 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 384,609,689 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: جفت LTC/USD در یک روند نزولی

در نمودار 1 روزه جفت LTC/USD، می‌توانیم ببینیم که لایت کوین در آخر هفته یک کانال موازی صعودی را دنبال می‌کند و حتی توانسته بود برای مدت کوتاهی از آن خارج شود. با این حال، گاوها نتوانستند این حرکت را حفظ کنند و لایت کوین امروز به شدت سقوط کرد. این ارز دیجیتال در حال حاضر درست زیر خط وسط کانال معامله می شود و شکست زیر این خط ممکن است لایت کوین را تا سطح 45.38 دلار کاهش دهد.

تصویر 110
LTC/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

باندهای بولینگر بالایی گسترش یافته اند که نشان دهنده افزایش نوسانات در بازار است، در حالی که باندهای بولینگر پایینی منقبض شده اند که نشان دهنده کاهش نوسان است. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 42.80 است و به سمت منطقه اشباع فروش پیش می رود که ممکن است حمایتی برای لایت کوین فراهم کند. نشانگر MACD نزولی است زیرا خط سیگنال از زیر خط MACD عبور کرده است و یک افت بیشتر ممکن است خط MACD را در زیر مشاهده کند.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: قیمت ها پس از رد شدید در 51.03 دلار کاهش می یابد

در نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین، می بینیم که لایت کوین یک کانال نزولی تشکیل داده است و در حال حاضر در انتهای کانال معامله می شود. بازار در چند ساعت گذشته با فشار شدیدی از سمت نزولی مواجه شده است، اما امروز این روند به نفع خرس‌ها پیش می‌رود.

تصویر 111
LTC/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی شرایط فروش بیش از حد را نشان می دهد زیرا در حال حاضر روی 32.89 قرار دارد. نشانگر MACD نزولی است زیرا در زیر خط سیگنال حرکت می کند و یک افت بیشتر ممکن است خط MACD را از زیر خط سیگنال عبور دهد. هر دو باند بولینگر بالا و پایین منقبض شده اند که نشان دهنده کاهش نوسانات در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین به این نتیجه می رسد که از نمودار قیمت 1 روزه و 4 ساعته بالا، مشهود است که خرس ها کنترل بازار را به دست گرفته اند زیرا لایت کوین دوباره به زیر 50 دلار سقوط کرده است. خرس‌ها توانسته‌اند لایت‌کوین را به زیر خط میانی کانال موازی صعودی برسانند و با افت بیشتر ممکن است لایت‌کوین به 45 دلار برسد. گاوها باید قدرت کافی را جمع آوری کنند تا لایت کوین را به بالای سطح 51.03 دلار برسانند تا ارز دیجیتال بتواند بالاتر رود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.