منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: موج صعودی پس از جهش اخیر از مانع 62.64 دلار گذشت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: موج صعودی پس از جهش اخیر از مانع 62.64 دلار گذشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD امروز بسیار صعودی است زیرا احساسات مثبت استثنایی از بازار دریافت می کند. گاوها در حال حرکت به سمت رکورد جدید هستند، زیرا قیمت در حال حاضر به 62.64 دلار رسیده است و بالاترین رکورد تاریخ در 63.74 دلار است که سطح مقاومت این جفت ارز دیجیتال است. حرکت قیمت در ابتدای جلسه امروز آهسته بود، اما در طول پنج ساعت گذشته شتاب گرفته است، زیرا بسیار سریع افزایش یافته است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: گاوها به دنبال رکورد جدید هستند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا گاوها امروز محدوده ای از 54.75 دلار تا 63.74 دلار را پوشش دادند و این جفت ارز در زمان نگارش این مقاله با قیمت 62.64 دلار معامله می شود. LTC/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 15.24 درصد ارزش و اگر در یک ساعت گذشته مشاهده شود حدود 1.62 درصد ارزش افزایش یافته است، در حالی که حجم معاملات در زمان نگارش مقاله بالای 1.56 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن 3.77 میلیارد دلار است. .

تصویر 193
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای LTC/USD همچنان بالاست، زیرا باند Bollinger بالایی در مرز 69.92 دلار و باند پایینی در علامت 47.88 دلار قرار دارد. به نظر می رسد شکست اندیکاتور صعودی باشد که چشم انداز خوبی را برای قیمت در روزهای آینده نشان می دهد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) به حد خرید بیش از حد رسیده است زیرا در شاخص 61.95 وجود دارد، درست بالای خط مرزی منطقه خنثی. شاخص میانگین متحرک در نمودار 24 ساعته در حال حاضر روی 62.92 دلار و قیمت 62.64 دلار است که نشان می دهد LTC/USD در آینده نزدیک به افزایش خود ادامه خواهد داد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین روند صعودی ثابتی را در قیمت در چند ساعت گذشته نشان می دهد، به طوری که قیمت بیشتر محدوده را در ساعت گذشته پوشش می دهد، زمانی که به شدت بالاتر از مقاومت باند بالایی بولینگر بالا رفت و آن را به پشتیبانی برای ساعات آینده

تصویر 192
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر یک علامت صعودی برای LTC/USD تشکیل دادند که با افزایش قیمت در چند ساعت گذشته از آن خارج شد. RSI در 42.02 است، همچنین بالاتر از خط خرید بیش از حد است، و ممکن است قبل از افزایش دوباره کمی کاهش یابد تا نشان دهنده یک روند صعودی جدید باشد. نشانگر میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال حاضر یک متقاطع صعودی سبز را نشان می دهد که نشان دهنده حرکت صعودی بیشتر قیمت است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بسیاری از نشانه های فنی نیز به نفع تصمیمات خرید برای LTC/USD هستند، اما فشار فروش می تواند در هر زمانی وارد شود زیرا قیمت تقریبا به بالاترین حد خود رسیده است. اگر مقاومت 63.74 دلار به درستی شکسته شود و قیمت در روزهای آینده بالای 62.64 دلار بماند، احتمالاً روند صعودی ادامه خواهد داشت. با این حال، معامله گران باید هنگام خرید یا فروش LTC/USD تصمیمات محتاطانه ای اتخاذ کنند و در صورت وقوع یک روند نزولی ناگهانی، همیشه از حد ضرر برای به حداقل رساندن ضرر استفاده کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.