منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: معاملات LTC/USD در جهتی جانبی با کمی سوگیری صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: معاملات LTC/USD در جهتی جانبی با کمی سوگیری صعودی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در یک روند صعودی بوده است و قیمت آن از 52.78 دلار به ارزش فعلی 54.84 دلار افزایش یافته است. این نشانه خوبی برای گاو نر است، زیرا نشان می دهد که آنها کنترل بازار را در دست دارند. مقاومت بعدی برای LTC/USD در 54.93 دلار دیده می شود. اگر قیمت بتواند بالاتر از این سطح بشکند، احتمالاً تا مقاومت 55.00 دلار افزایش خواهد یافت. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند به بالای 54.93 دلار برسد، احتمالاً تا حمایت 52.78 دلار سقوط خواهد کرد.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 3.81 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر بالاتر از سطح 54 دلار معامله می شود. ارزش بازار این سکه 3.90 میلیارد دلار است و در CoinMarketCap در رتبه 20 قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته این ارز دیجیتال 365 میلیون دلار است.

اقدام قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: LTC/USD یک الگوی فراگیر صعودی را تشکیل می دهد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین بار دیگر به نفع گاوها پیش می رود، زیرا آنها پس از مواجهه با ضرر، شتاب خود را به دست آورده اند. ارزش قیمت از دیروز تا حدودی بهبود یافته است و این برای خریدارانی که قصد کنترل بازار و افزایش ارزش ارزهای دیجیتال را دارند واقعاً دلگرم کننده است.

تصویر 41
منبع: TradingView

در همین حال، اگر در مورد مقدار میانگین متحرک در نمودار 1 روزه صحبت کنیم، مشخص می شود که در سطح 53.34 دلار برای جفت LTC/USD قرار دارد. اندیکاتور RSI در جهت صعودی حرکت می کند و به سطح 56.49 رسیده است. باندهای بولینگر شروع به گسترش کرده اند، که نشان می دهد نوسانات بازار در حال افزایش است و می توانیم شاهد برخی اقدامات قیمتی خوب در روزهای آینده باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: LTC/USD با نفس کشیدن گاوها از اوج خود باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار 4 ساعته نشان داده است که با نفس کشیدن گاوها، سکه به اوج خود بازگشته است. چند ساعت گذشته برای سکه پر نوسان بوده است، زیرا فراز و نشیب های زیادی را به خود دیده است. در حال حاضر، قیمت در حدود سطح 54.84 دلار معامله می شود و به نظر می رسد گاوها خود را برای یک افزایش دیگر آماده می کنند.

تصویر 40
منبع: TradingView

باندهای بولینگر بالا در حال حاضر 54.93 دلار و باندهای بولینگر پایین 52.73 دلار هستند. اگر خریداران تلاش بیشتری کنند، حرکت صعودی ممکن است در ساعات آینده تشدید شود. میانگین متحرک (MA) نیز در مقایسه با قیمت فعلی در ارتفاع کمتری قرار دارد و در 54.02 دلار قرار دارد. امتیاز RSI نیز به دلیل ادامه روند صعودی افزایش یافته و تا شاخص 52.72، درست زیر خط مرکزی منطقه خنثی بالا رفته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC در حال حاضر در یک روند صعودی قوی است زیرا گاوها کنترل بازار را در دست می گیرند. شاخص‌های فنی همگی نشان‌دهنده روند صعودی هستند و می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها در آینده نزدیک به سطح 55 دلار بروند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.