منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت LTC پس از یک خط نزولی به 61.18 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت LTC پس از یک خط نزولی به 61.18 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان داد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها حتی بیشتر کاهش می یابد. بازار لایت کوین در چند روز گذشته روند نزولی داشته است زیرا قیمت ها پس از یک رگه نزولی به 61.18 دلار سقوط کرده است. قیمت ها به دنبال حمایت 60 دلاری هستند، اما خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و قیمت ها را پایین می آورند. قیمت لایت کوین 6.53 درصد کاهش یافته است و این روند بازار بسیار نزولی بوده است. انتظار می رود که بازار در آینده نزدیک به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا حرکت نزولی قوی است. انتظار می رود قیمت لایت کوین در کوتاه مدت 60 دلار پشتیبانی شود.

چند روز آینده برای بازار لایت کوین حیاتی است زیرا قیمت ها می توانند روند نزولی خود را ادامه دهند یا بهبودی را طی کنند. اگر قیمت ها به کاهش ادامه دهند، لایت کوین می تواند سطح 58 دلار را در آینده نزدیک آزمایش کند. از سوی دیگر، اگر قیمت ها بازگشتی داشته باشند، لایت کوین می تواند سطح 63 دلار را دوباره آزمایش کند. بازار در حال حاضر به شدت نزولی است و نظارت دقیق بر بازار در چند روز آینده مهم است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار روزانه: قیمت ها به دنبال پشتیبانی 60 دلار هستند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 60.56 دلار تا 66.29 دلار معامله شده اند، زیرا حجم معاملات نیز کاهش یافته است و در حال حاضر در مجموع به 540,903,370.41 دلار رسیده است. ارزش بازار این دارایی دیجیتال 4,305,842,925.58 دلار است و در مجموع در رتبه 20 قرار دارد در حالی که 0.36 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. بازار در حال حاضر با فشار فروش مواجه است زیرا قیمت ها به زیر سطح 62 دلار رسیده است.

RSI در حال حاضر روی 33.89 است که نشان می دهد بازار به شدت بیش از حد فروش است و این می تواند فرصتی برای خرید برای معامله گران باشد. MACD همچنین یک متقاطع نزولی ارائه کرده است زیرا قیمت ها در آینده نزدیک حتی بیشتر کاهش می یابد.

تصویر 135
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: tradingview

نوسانات بازار در حال حاضر پایین است زیرا قیمت ها شاهد نوسانات عمده قیمتی نیستند. انتظار می‌رود بازار در چند روز آینده شاهد برخی نوسانات قیمتی باشد زیرا قیمت‌ها می‌توانند به روند نزولی خود ادامه دهند یا روند بهبودی را رقم بزنند. باندهای بولینگر باریک به نظر می رسد که نشانگر نوسانات پایین بازار است.

اقدام قیمت LTC/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: به نظر می رسد روند نزولی ادامه یابد

تجزیه و تحلیل قیمت LTC/USD در یک بازه زمانی 4 ساعته نشان می‌دهد که قیمت‌ها در یک روند نزولی معامله می‌شوند زیرا به زیر سطح 63 دلار کاهش یافته‌اند. بازار در حال حاضر با مقداری فشار فروش مواجه است زیرا قیمت ها در آینده نزدیک حتی بیشتر کاهش می یابد. با توجه به کاهش قیمت ها در آینده نزدیک، به MACD یک متقاطع نزولی داده می شود. RSI در حال حاضر روی 36.76 است که نشان می دهد بازار به شدت بیش از حد فروش است و این می تواند فرصتی برای خرید برای معامله گران باشد.

تصویر 136
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

باندهای بولینگر بسیار باریک به نظر می رسد، که نشان می دهد نوسانات بازار در حال حاضر پایین است. انتظار می‌رود بازار در آینده نزدیک شاهد نوسانات قیمتی باشد زیرا قیمت‌ها می‌توانند به روند نزولی خود ادامه دهند یا بازگشتی را رقم بزنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD وارد روند نزولی شده است زیرا قیمت ها به زیر سطح 62 دلار کاهش یافته است. انتظار می رود قبل از اینکه قیمت ها حمایتی پیدا کنند، بازار فشار فروش بیشتری را تجربه کند. خرس ها کنترل قیمت ها را در دست دارند و انتظار می رود در آینده نزدیک قیمت ها را پایین بیاورند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.