منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت LTC پس از یک خط نزولی به 55.05 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت LTC پس از یک خط نزولی به 55.05 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نزولی است زیرا این ارز دیجیتال نتوانسته از سطح مقاومت 55.23 دلار خارج شود. خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و به دنبال کاهش قیمت هستند. سطح بعدی پشتیبانی از لایت کوین 52.52 دلار است. این یک سطح کلیدی است که باید تماشا کرد زیرا شکست زیر این می تواند نشانه نزول بیشتر ارز دیجیتال باشد.

قیمت لایت کوین در حال حاضر 55.05 دلار معامله می شود و در روز 0.60 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار این ارز دیجیتال 3.32 میلیارد دلار است و در رتبه بندی ارزش بازار در رتبه هفتم قرار دارد. با حجم معاملات 24 ساعته 1.92 میلیارد دلار. قیمت لایت کوین در حال حاضر 7.32 درصد در 7 روز گذشته کاهش یافته و در 30 روز گذشته 3.47 درصد کاهش یافته است. با این حال، ارز دیجیتال پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، زیرا تحلیل قیمت اخیر نشان می دهد که هزینه LTC به سمت مقاومت در حال حرکت است.

تحلیل قیمت 4 ساعته LTC/USD: تحولات اخیر

به نظر می رسد تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین، بازار را به دنبال یک حرکت مثبت همراه با نوسانات بازار که وارد یک حرکت نزولی شده و در نتیجه بازار را بسته است، نشان می دهد. این باعث می شود که قیمت ارز دیجیتال کمتر مستعد تجربه تغییرات بی ثبات در هر دو حالت باشد.

تصویر 208
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 55.94 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای LTC است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 52.52 دلار است که قوی‌ترین حمایت را از ارز دیجیتال میم نشان می‌دهد. نشانگر MACD علائم نزولی را نشان می دهد زیرا خط سیگنال بالای خط MACD است و هر دو به سمت پایین شیب دارند. اندیکاتور RSI نیز به سمت منطقه اشباع فروش با مقدار 46.23 متمایل شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار روزانه: قیمت ها به دنبال پشتیبانی 52.52 دلار هستند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می‌دهد که قیمت‌ها در 24 ساعت گذشته بین 52.52 تا 55.94 دلار معامله می‌شوند و این ارز دیجیتال نتوانسته از مقاومت 55.94 دلار خارج شود. بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها زیر میانگین متحرک قرار دارند.

تصویر 206
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر هر دو به سمت یکدیگر حرکت می کنند که نشانه ای از کاهش نوسانات بازار است. خط MACD در خطر عبور از زیر خط سیگنال است که یک علامت نزولی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 46.23 است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد. قیمت لایت کوین برای از سرگیری روند صعودی خود باید از سطح مقاومت 55.94 دلار خارج شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت نزولی متزلزل نشان می دهد که پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. بازار پتانسیل عظیمی را برای تغییر در روزهای آینده نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را در بر بگیرند و به افزایش قیمت لایت کوین فراتر از انتظار کمک کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.