منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت های LTC روند نزولی بیشتری را تجربه می کنند و به پایین ترین سطح 60.69 دلار می رسند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت های LTC روند نزولی بیشتری را تجربه می کنند و به پایین ترین سطح 60.69 دلار می رسند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در روند نزولی بوده است و در 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد از ارزش خود را از دست داده است. جفت LTC/USD پس از رسیدن به 60.03 دلار در اوایل امروز، در حال حاضر با 60.69 دلار معامله می شود. سکه از ابتدای ماه جاری که در بالاترین سطح 70.50 دلار معامله می شد، روند نزولی داشته است. با این حال، خرس ها کنترل شده اند و قیمت ها را پایین آورده اند.

حجم معاملات 24 ساعته این سکه 437 میلیون دلار است و ارزش کل بازار 4.32 میلیارد دلار است. در نمودار روزانه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در 7 روز گذشته بیش از 8 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

تحلیل قیمت یک روزه LTC/USD: خرس ها کنترل را در دست می گیرند

نمودار 24 ساعته برای تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. توکن LTC روندی مثبت داشت زیرا از 59.73 دلار به بالاترین سطح 64.04 دلار رسید. با این حال، گاوها نتوانستند این حرکت را حفظ کنند و قیمت ها شروع به کاهش کردند. MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، این اندیکاتور حرکت نزولی پایینی را نشان می دهد، زیرا به تازگی به دلیل فعالیت نزولی قوی که در ساعات اخیر رخ داده است، یک متقاطع از خود نشان داده است.

تصویر 162
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

EMA 50 در زیر 200 EMA معامله می شود که یک علامت نزولی قوی است. EMA در حال حاضر نزولی است زیرا قیمت زیر هر دوی آنها معامله می شود. اندیکاتور RSI برای جفت LTC/USD در حال حاضر روی 43.03 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در منطقه اشباع فروش قرار دارد. اندیکاتور Stochastic نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد اما در حال حرکت به سمت مرکز است.

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: LTC پشتیبانی 60.03 دلار را پیدا می کند

نمودار ساعتی جفت LTC/USD نشان می دهد که گاوها در ساعات اخیر تلاش کرده اند قیمت ها را بالاتر ببرند. توکن LTC در پایین ترین سطح 60.03 دلار معامله می شد، اما در این سطح حمایت شده است و در حال حاضر با 60.69 دلار معامله می شود.

شاخص واگرایی میانگین متحرک 4 ساعته نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا خط MACD زیر خط سیگنال معامله می شود. شاخص قدرت نسبی برای جفت LTC/USD در حال حاضر زیر سطح 50 است که یک علامت نزولی است.

تصویر 161
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

EMA ها در حال حاضر در حدود موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته پایین مانده است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت های فروش را مشاهده می کنند، EMA ها نشانه هایی از واگرایی نزولی را نشان می دهند، به طوری که 50-EMA برای منعکس کننده تغییرات اخیر قیمت، رهبری نزولی را در دست می گیرد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه در یک روند نزولی معامله می شود زیرا گاوها نتوانسته اند از سطح مقاومت 64.04 دلار عبور کنند، با این حال، اگر گاوها بتوانند کنترل را در دست بگیرند و قیمت ها را به بالای سطح مقاومت 64.04 دلار برسانند، می توانیم شاهد قیمت هدف باشیم. سطح مقاومت 66 دلار. با این حال، اگر خرس‌ها به اعمال فشار خود ادامه دهند، می‌توانیم شاهد هدف قرار دادن قیمت‌ها به سطح حمایت 60 دلاری باشیم. بازار در حال حاضر در یک روند نزولی است که توسط شاخص ها منعکس شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.