منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت در نتیجه یک برد صعودی به سطح 62.49 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت در نتیجه یک برد صعودی به سطح 62.49 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت LTC/USD در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا تا 62.49 دلار افزایش یافته است. با این حال، ارز دیجیتال با رد شدن 62.53 دلار مواجه است زیرا به نظر می رسد گاوها در حال از دست دادن شتاب هستند. قیمت لایت کوین معاملات روز خود را با 61.56 دلار آغاز کرد و به آرامی به سمت بالا حرکت کرد و به 62.49 دلار رسید. سپس این ارز دیجیتال کاهش یافت و در 60.13 دلار معامله شد، اما در این سطح حمایت شد. جفت LTC/USD در 24 ساعت گذشته 2.02 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر بالای 60 دلار معامله می شود.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD

نمودار روزانه تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد. پس از یافتن حمایت در 60.13 دلار، قیمت لایت کوین کنترل را به دست گرفته و قیمت ها را به 62.49 دلار رسانده و مقاومت برای سکه در 62.49 است. خرس‌ها نتوانسته‌اند قیمت‌ها را پایین بیاورند و شکست بالای 62.49 دلار می‌تواند باعث شود که قیمت لایت‌کوین به سطح 65 دلار برسد.

تصویر 304
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 60 است که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت لایت کوین را در دست دارند. با این حال، اندیکاتور MACD نزدیک به عبور از قلمرو نزولی است، که می تواند قیمت لایت کوین را در کوتاه مدت تحت فشار فروش قرار دهد. میانگین متحرک ساده 50 روزه و 200 روزه به سمت پایین شیب دارند که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت لایت کوین از زمانی که حمایت 60.13 دلار را پیدا کرد در یک روند صعودی بوده است. سکه بالا و پایین‌های بالاتری داشته است که نشان می‌دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. جفت LTC/USD از یک الگوی صعودی پیروی می کند و شکست بالای 62.49 دلار می تواند باعث شود که قیمت لایت کوین به سطح 65 دلار برسد.

تصویر 305
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت کاهش یابد. اندیکاتور MACD در حال حرکت بالاتر است که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت لایت کوین را در دست دارند. میانگین متحرک ساده 50 روزه به عنوان یک سطح حمایت عمل می کند و میانگین متحرک ساده 200 روزه به سمت پایین شیب دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند، زیرا بازار در حال آماده شدن برای حرکت بالاتر است زیرا گاوها کنترل بازار را به دست می گیرند. بیشتر نشانه‌های فنی به نفع گاوها هستند، زیرا انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت یک شکست صعودی رخ دهد. نمودارهای روزانه و ساعتی نشان دهنده یک شکست صعودی است که احتمالا در کوتاه مدت اتفاق می افتد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.