منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت به دلیل خرید نزولی به 49.15 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: قیمت به دلیل خرید نزولی به 49.15 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز یک روند نزولی را نشان می دهد. پشتیبانی قوی برای جفت LTC/USD در 48.90 دلار و مقاومت در 52.44 دلار وجود دارد. قیمت لایت کوین (LTC) در دو روز گذشته روند نزولی داشته است. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 5.51 درصد از ارزش خود را از دست داده است و در حال حاضر با قیمت 49.15 دلار معامله می شود. حجم معاملات نیز طی چند روز گذشته کاهش چشمگیری داشته است. حجم معاملات به 3,514,180,606 دلار کاهش یافته است در حالی که ارزش بازار 448 میلیارد دلار است.

تصویر 183
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: ارزش ارز دیجیتال به 49.15 دلار کاهش می یابد

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه، تحلیل قیمت لایت کوین یک الگوی کندل نزولی را تشکیل داده است که یک الگوی معکوس روند نزولی است. بازار در هفته گذشته روند صعودی را دنبال کرد و روز گذشته حرکت صعودی تشدید شد، سکه در این مدت ارزش قابل توجهی پیدا کرد و به بالاترین سطح 48.90 دلار رسید. با این حال، بازار نتوانست حرکت صعودی را حفظ کند و امروز قیمت ها به زیر 49.15 دلار کاهش یافته است.

تصویر 182
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات بازار برای بازار LTC بالا است و احتمالاً بازار در آینده نزدیک نوسانات بالایی را تجربه خواهد کرد. باندهای بولینگر در حال بسته شدن هستند که نشان دهنده نوسانات پایین بازار است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 45.21 قرار دارد و به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند. میانگین متحرک 50 روزه زیر میانگین متحرک 200 روزه معامله می شود که یک شاخص نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته لایت کوین تایید می کند که در چند ساعت گذشته روند نزولی در حال وقوع بوده است. جفت LTC/USD خط روند صعودی را شکسته و در حال حاضر زیر آن معامله می شود. خرس‌ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند، اما گاوها در تلاش برای بازگشت هستند.

تصویر 181
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

باند بولینگر بالایی روی 52.44 دلار است که به عنوان مقاومت عمل می کند در حالی که باند بولینگر پایینی 48.90 دلار است که به عنوان حمایت عمل می کند. میانگین متحرک 50 روزه 51.50 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 50.02 دلار است. اندیکاتور RSI در حال حاضر زیر سطح 50 است که یک شاخص نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که سکه امروز در حال اصلاح است و ممکن است روند نزولی را برای امروز دنبال کند زیرا بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال نیز نزولی است. پشتیبانی موجود در 48.90 دلار به اندازه کافی قوی است که کریپتو را در بالا نگه دارد. یک احتمال دیگر برای LTC می تواند این باشد که ممکن است در ساعات آینده دوباره کاملاً صعودی شود، در این سناریو، ممکن است شاهد صعود LTC به بالای سطح 52.44 دلار باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.