منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: فشار نزولی LTC را به 56.6 دلار می رساند زیرا گاوها در حال مبارزه هستند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: فشار نزولی LTC را به 56.6 دلار می رساند زیرا گاوها در حال مبارزه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در آخرین نمودار قیمت از یک حرکت نزولی عبور کرده است. طرف نزولی قبلاً در توقف حرکت صعودی قیمت موفق بوده است و در ساعات گذشته شاهد کاهش عمده در ارزش قیمت بوده است.

قیمت به سطح 56.6 دلار کاهش یافته است که باعث برگشت روند صعودی شده است که اوایل دیروز دنبال شد. از آنجایی که قیمت در حال حاضر به سمت پایین سقوط می کند، می توان انتظار کاهش بیشتر قیمت را نیز داشت. با این حال، پشتیبانی در سطح 54.8 دلار نیز وجود دارد که در صورت تداوم ممکن است به عنوان یک بالشتک عمل کند.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: با شکست گاوها، LTC 3.80 درصد دیگر از دست می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که قیمت امروز کاهش عمده ای داشته است. این توسط خرس‌ها ممکن شده است، که توانسته‌اند پیروزی‌های صعودی پی در پی را قطع کنند. خرس‌ها ارزش قیمت را به 56.6 دلار کاهش داده‌اند که جای تعجب نیست زیرا در هفته گذشته فشار نزولی از 19 جولای 2022 افزایش یافته است. سکه در 24 ساعت گذشته تقریباً 3.80 درصد ارزش خود را از دست داده است.

ltc 1 das
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

قیمت در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک (MA) است که در حال حاضر 57.2 دلار تعیین شده است. گسترش باندهای بولینگر منجر به افزایش نوسانات شده است که با توجه به وضعیت فعلی نشانه تا حدی منفی برای آینده است.

نشانگر باندهای بولینگر اعداد زیر را نشان می دهد. باند بالایی مقدار 60.80 دلار را نشان می دهد که مقاومت را نشان می دهد، در حالی که باند پایینی مقدار 47 دلاری را نشان می دهد که حمایت از قیمت LTC را نشان می دهد. در نهایت، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز چرخش شدیدی به سمت نزول داشته و تا شاخص 53 کاهش یافته است که نشان‌دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته لایت کوین به شدت نزولی است زیرا ارز دیجیتال در ساعات آغازین جلسه معاملاتی زیان زیادی را پشت سر گذاشته است. قیمت LTC/USD به سطح 56.6 دلار کاهش یافته است که به ارزش سکه آسیب وارد کرده است.

در همین حال، نمودار قیمت 4 ساعته نیز میانگین متحرک را 57.3 دلار و میانگین باندهای بولینگر را 56.7 دلار نشان می دهد. منحنی SMA 20 همچنان در مقایسه با منحنی SMA 50 ادامه دارد.

LTC 4 hus
نمودار قیمت LTC/USD 4 ساعته. منبع: نمای معاملاتی

علاوه بر این، باند بولینگر بالایی در سطح 58.9 دلار یافت می شود، در حالی که باند پایینی سطح 54.6 دلار را لمس می کند. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل ادامه فعالیت نزولی کاهش یافته است و اکنون در شاخص 48 در نیمه پایینی منطقه خنثی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین 1 روزه و 4 ساعته زیر نشان دهنده کاهش ارزش سکه امروز است، زیرا قیمت به 56.6 دلار کاهش یافته است. اگرچه چند روز گذشته به شدت از گاوها حمایت کرد، اما آخرین به روز رسانی به نفع خرس ها بود. اگر سطح حمایت موجود در 54.8 دلار ثابت بماند، شانس زیادی برای گاوها وجود دارد که در جلسه معاملاتی بعدی دوباره پیشتاز باشند. با این وجود، خرس‌ها توانسته‌اند رهبری امروز را به دست بگیرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.