منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: طلسم صعودی LTC را بالاتر از 61.85 دلار راه اندازی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: طلسم صعودی LTC را بالاتر از 61.85 دلار راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال پس از یک دوره کوتاه تثبیت، یک طلسم صعودی جدید را آغاز کرده است. قیمت LTC از سطح 62.49 دلار که یک منطقه مقاومت کلیدی است، افزایش یافته است. قیمت لایت کوین اکنون در 61.85 دلار معامله می شود که درست زیر ناحیه مقاومت کلیدی 62.49 دلار است. شکست بالاتر از این سطح می تواند در را برای حرکت به سمت سطح 64.00 دلار باز کند. از جنبه نزولی، پشتیبانی در سطح 58.58 دلار وجود دارد. شکست زیر این سطح می تواند منجر به حرکت به سمت سطح 56.00 دلار شود.

شرایط فعلی بازار برای لایت کوین مثبت است. ارزش بازار این ارز دیجیتال 4.34 میلیارد دلار است و ششمین ارز دیجیتال بزرگ در جهان است. حجم معاملات 24 ساعته LTC 529 میلیون دلار است. لایت کوین بسیار بالاتر از سطوح پشتیبانی کلیدی خود قرار دارد و به نظر می رسد در آینده نزدیک برای دستاوردهای بیشتر آماده شود.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: LTC/USD با مقاومت 62.49 دلار مواجه است

نمودار روزانه تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد. پس از یافتن حمایت 58.58 دلار، قیمت لایت کوین کنترل را به دست گرفته و قیمت ها را به 61.85 دلار رسانده و مقاومت برای سکه در 62.49 است.

تصویر 89
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 60 است که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت لایت کوین را در دست دارند. با این حال، اندیکاتور MACD نزدیک به عبور از قلمرو نزولی است، که می تواند قیمت لایت کوین را در کوتاه مدت تحت فشار فروش قرار دهد. میانگین متحرک ساده 50 روزه و 200 روزه به سمت پایین شیب دارند که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت لایت کوین پس از یافتن حمایت 58.58 دلار در یک روند صعودی بوده است. سکه بالا و پایین‌های بالاتری داشته است که نشان می‌دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. جفت LTC/USD یک خط حمایت صعودی را دنبال می کند زیرا به نظر می رسد به حرکت خود در بالاترین سطح ادامه دهد.

تصویر 90
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت کاهش یابد. اندیکاتور MACD در حال حرکت بالاتر است که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت لایت کوین را در دست دارند. میانگین متحرک ساده 50 روزه به عنوان یک سطح حمایت عمل می کند و میانگین متحرک ساده 200 روزه به سمت پایین شیب دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند، زیرا بازار در حال آماده شدن برای حرکت بالاتر با در دست گرفتن کنترل بازار است. بیشتر نشانه‌های فنی به نفع گاوها هستند، زیرا انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت یک شکست صعودی رخ دهد. نمودارهای روزانه و ساعتی نشان دهنده یک شکست صعودی است که احتمالاً در کوتاه مدت اتفاق می افتد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.