منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: سقوط کریپتو LTC/USD را به زیر 52.04 دلار می برد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: سقوط کریپتو LTC/USD را به زیر 52.04 دلار می برد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD در یک روند نزولی قرار دارد. LTC/USD نسبت به دیروز 7.13 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با 52.04 دلار معامله می شود. قیمت لایت کوین با مقاومت قوی در 56.59 دلار مواجه است و اگر خرس‌ها بتوانند قیمت‌ها را به زیر این سطح برسانند، می‌توانیم انتظار کاهش بیشتر تا 50.43 دلار را داشته باشیم. پشتیبانی از LTC/USD در 50.43 دلار وجود دارد، و اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالاتر از این سطح برسانند، ممکن است شاهد یک بازگشت جزئی به سمت 54.23 دلار باشیم.

قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته معاملاتی بین 50.43 تا 56.59 دلار معامله شده است زیرا بازار به دنبال ادامه فاز ادغام خود است. حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر 742 میلیون دلار است، در حالی که ارزش بازار لایت کوین در حال حاضر حدود 3.70 میلیارد دلار است. ارزش بازار این ارز دیجیتال در چند روز گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده است زیرا در تلاش برای یافتن حرکت واقعی در هر دو جهت است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای یک روز: جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 52.02 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی را دنبال کرده است زیرا قیمت به اوج ها و پایین ترین سطح ها تبدیل شده است. گاوهای LTC در تلاش بوده اند تا قیمت ها را بالا ببرند، اما در حالی که خرس ها به مبارزه قوی ادامه می دهند، شکست خورده اند. جفت LTC/USD در حال حاضر با قیمت 52.02 دلار معامله می شود که کمی بالاتر از حمایت 50.43 دلار است. گاوهای LTC باید حرکتی قوی انجام دهند تا قیمت ها را به بالای سطح 62 دلار برگردانند.

تصویر 252
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: Tradingview

مقدار میانگین متحرک (MA) هنوز در موقعیت بسیار بالاتری قرار دارد، یعنی 56.59 دلار، که مقاومت فوری برای گاوهای LTC است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 41.25 است و هیچ نشانه ای از حرکت صعودی یا نزولی را نشان نمی دهد. لبه بالایی شاخص باندهای بولینگر اکنون در 56.59 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که لبه پایینی آن 50.43 دلار است که نشان دهنده حمایت از LTC است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای 4 ساعت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار از هفته گذشته در کانال های موازی صعودی معامله می شد، اما خرس ها موفق شده اند از آن خارج شوند. خرس ها در چند ساعت گذشته و به دنبال یک روند نزولی دست برتر خود را حفظ کرده اند. پس از تغییر روند اخیر، قیمت به میزان قابل توجهی کاهش یافته و به سطح 52.04 دلار کاهش یافته است. مقدار میانگین متحرک (MA) برای نمودار قیمت چهار ساعته 54.23 دلار است و قیمت از MA پایین تر است.

تصویر 253
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: Tradingview

شاخص 4 ساعته شاخص قدرت نسبی (RSI) برای LTC/USD به سطح 38.24 سقوط کرده است که نشان می دهد بازار به شدت بیش از حد فروش است. باندهای بولینگر به طور قابل توجهی منقبض شده اند، که یک سیگنال نزولی است زیرا نشان می دهد که بازار برای یک شکست آماده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین 1 روزه و 4 ساعته بالا تایید شد، قیمت نشانه هایی از ماهیت نزولی در 24 ساعت گذشته نشان داده است. خرس ها در یک ماه گذشته بر بازار حکمرانی کرده اند و امروز یک حرکت نزولی در حال ثبت است. ارزش سکه در حال حاضر 52.04 دلار است و تنها در صورتی می توان از افزایش آن جلوگیری کرد که گاوها حمایت گسترده ای دریافت کنند. به طور مشابه، پیش‌بینی قیمت ساعتی نشان‌دهنده افت است زیرا خرس‌ها باعث کاهش قیمت می‌شوند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.