منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: روند نزولی سطح قیمت را به 67.68 دلار پایین می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: روند نزولی سطح قیمت را به 67.68 دلار پایین می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته روند نزولی را تجربه کرده است. بازار معاملات هفته را در منطقه صعودی آغاز کرد و قیمت LTC به بالاترین سطح 79.18 دلار در هفته رسید. با این حال، زمانی که بازار شروع به نشان دادن نشانه هایی از ضعف کرد، کاهش شدید قیمت مشاهده شد که منجر به کاهش قیمت LTC به زیر 67.68 دلار شد.

در حالی که به نظر می رسد لایت کوین با روزهای سختی در بازار نزولی فعلی روبرو است، هنوز امیدی برای ارز دیجیتال وجود دارد. اول، پشتیبانی از قیمت های LTC در 67.46 دلار وجود دارد، که به این معنی است که کاهش بیشتر قیمت دشوار خواهد بود. علاوه بر این، LTC/USD بیش از 8.23 ​​درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است که نشان دهنده بازگشت احتمالی قیمت است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: اعتصاب نزولی قیمت را به سطح 67.68 دلار کاهش داد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه یک بار دیگر روند نزولی را برای تابع قیمت نشان می دهد. خرس ها توانسته اند در 24 ساعت گذشته برنده شوند زیرا قیمت تا 67.68 دلار کاهش یافته است. اگرچه گاوها توانستند در روزهای گذشته برتری خود را حفظ کنند، خرس‌ها توانستند جایگاه خود را حفظ کنند و در پایان روز شاهد یک حرکت نزولی بودیم.

تصویر 312
نمودار قیمت 24 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

خط روند کوتاه مدت صعودی بود زیرا گاوها در چند روز گذشته تسلط داشتند، اما امروز چرخشی در روندها مشاهده شده است. نوسانات پایین است زیرا باند بالایی بولینگر به موقعیت 81.76 دلار حرکت کرده است، در حالی که باند بولینگر پایین در 70.87 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند نزولی در یک شیب نزولی با شاخص 57.11 قرار گرفته است. در همین حال، منحنی واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) حرکتی موازی را در برابر منطقه خنثی نشان می دهد که یادآور روند جانبی قیمت است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین تایید می کند که روند نزولی در اوج خود بوده است. خرس ها با پایین آوردن قیمت به سطح 67.68 دلار، برتری خود را کاملاً کارآمد حفظ کردند. قیمت ممکن است به سمت پایین ترین سطح جدید حرکت کند و به نظر می رسد حرکت نزولی هر ساعت در حال تشدید است.

تصویر 313
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

شاخص RSI نیز رو به کاهش است و از سطح خرید بیش از حد 50 در RSI 36.44 عبور کرده است. با این حال، برخی از شاخص های فنی مثبت نیز وجود دارد که نشان می دهد ممکن است یک معکوس در کارت های Litecoin وجود داشته باشد. به عنوان مثال، خط MACD به قلمرو منفی رسیده است و نشان می دهد که می توانیم در آینده نزدیک انتظار حرکت صعودی را داشته باشیم. باندهای بولینگر نیز در حال باریک شدن هستند که نشان می‌دهد نوسانات در حال کاهش است و می‌توانیم در روزهای آینده شاهد تغییر قیمت باشیم.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

رکود در تحلیل قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است، زیرا خرس‌ها در حال بازیافتن قدرت و در نتیجه فروش سنگین بوده‌اند. پس از تغییر ناگهانی روند، قیمت تا سطح 67.68 دلار کاهش یافته است، اما روند صعودی ممکن است نزدیک به گوشه باشد، زیرا چندین شاخص فنی مثبت وجود دارد که نشان می‌دهد یک تغییر قیمت در افق است.