منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: روند نزولی ادامه می یابد زیرا LTC حدود 51.71 دلار نگه داشته می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: روند نزولی ادامه می یابد زیرا LTC حدود 51.71 دلار نگه داشته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها پس از یک دوره اصلاح کوتاه، کنترل جفت LTC/USD را به دست گرفته اند. قیمت در حال حاضر بالاتر از سطح 51.00 دلار معامله می شود و قرار است به زودی روند صعودی خود را ادامه دهد. افزایش قابل توجهی در ارزش سکه در طول روز مشاهده شد و حرکت صعودی LTC را به عنوان یکی از بازیابی‌های اولیه سقوط بازار امروز معرفی کرد.

حمایت از جفت LTC/USD در سطح 50.72 دلار دیده می شود و گاوها در حال حاضر به دنبال شکست بالای سطح مقاومت 51.96 دلار هستند. ادامه روند صعودی می تواند منجر به رسیدن قیمت به بالاترین سطح 51.96 دلار در کوتاه مدت شود. حجم معاملات 24 ساعته برای LTC 283 میلیون دلار است و سکه در حال حاضر با قیمت 51.71 دلار در حال تغییر است در حالی که ارزش بازار 3.69 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: لایت کوین پس از پایین آمدن سطح پایین بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه روند صعودی قوی را برای آن روز تایید می کند. گاوها در طول روز بازار را تحت کنترل داشتند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته از مقاومت 51.96 دلار عبور کرد. به نظر می رسد سود بیشتری برای خریداران لایت کوین در راه است زیرا قیمت به تازگی به بالاترین سطح 51.71 دلار رسیده است و بیش از 0.61 درصد ارزش را به دست آورده است. به نظر می رسد شانس بیشتری برای احیا نزدیک باشد زیرا خریداران به طور مداوم تلاش می کنند. علاوه بر این، مقدار میانگین متحرک نمودار قیمت روزانه (MA) 51.42 دلار است.

تصویر 285
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر به شدت در حال همگرایی هستند و کاهش نوسانات را نشان می‌دهند، اما نوسانات پایین و زیاد قیمت امروز ممکن است شاخص را دوباره به واگرایی سوق دهد. در همین حال، باند بولینگر بالایی ارزش 51.96 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است، در حالی که باند بولینگر پایینی ارزش 50.72 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. در نهایت، شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل افزایش اخیر قیمت، به شاخص 43.61 رسید.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: قیمت به 51.71 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت ساعتی لایت کوین نیز به نفع گاوها است، زیرا سکه پس از کاهش به 50.72 دلار، به سمت 51.96 دلار افزایش یافته است. همه ریکاوری ها در هشت ساعت گذشته انجام شده است زیرا گاوها بازدهی موفقیت آمیزی داشته اند و به لایت کوین کمک کرده اند که بالاترین سود را در بین 100 ارز دیجیتال برتر داشته باشد. این خبر نسبتاً دلگرم کننده ای برای خریداران است، زیرا خرس ها در ساعات اولیه به سرعت در حال پیشرفت بودند. علاوه بر این، اگر مقدار میانگین متحرک را در نمودار چهار ساعته قیمت مورد بحث قرار دهیم، 51.44 دلار خواهد بود.

تصویر 286
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر در 51.93 دلار است، در حالی که مقدار پایین آن در 50.44 دلار تعیین شده است. قیمت از پایین باندهای بولینگر به سمت حد بالایی اندیکاتور افزایش یافته است. شاخص RSI نیز به دلیل موج صعودی بسیار بالا آمده است و به دلیل شتاب خرید قوی در شاخص 49.09 حضور دارد، اما اکنون منحنی به صورت افقی در حال نشست است و به کاهش سرعت فعالیت خرید اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان می دهد که سکه از افت قبلی بهبود یافته است و در حال حاضر با یک سوگیری صعودی معامله می شود. گاوها قصد دارند از مقاومت 51.96 دلار عبور کنند و در صورت موفقیت، LTC ممکن است در آینده نزدیک به بالاترین سطح 51.96 برسد. خرس‌ها همچنین ممکن است به زودی بازگشت کنند زیرا به نظر می‌رسد فعالیت خرید کند شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.