منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: روند مثبت با افزایش 6.56 درصدی LTC همچنان ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: روند مثبت با افزایش 6.56 درصدی LTC همچنان ادامه خواهد داشت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین علائم افزایشی را نشان می دهد زیرا بازار پتانسیل صعودی عظیمی را نشان می دهد. گاوها کنترل خود را بر بازار لایت کوین بازپس گرفته اند، که مسیر بازار را به سمت بهتر شدن تغییر خواهد داد و LTC اکنون انتظار دارد که دوره صعودی در چند روز آینده به دست گیرد. جفت LTC/USD افزایش یافته و به بالاتر از سطح 76.85 دلار رسیده است، سطح مقاومت برای LTC/USD در 77.85 دلار و سطح حمایت در 70.89 دلار است. از 862,542,872 دلار. LTC در حال حاضر در رتبه 13 در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: با نزدیک شدن قیمت لایت کوین به 76.85 دلار، گاوها همچنان به تسلط خود ادامه می دهند.

در نمودار تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه، می‌توانیم ببینیم که قیمت LTC/USD بیش از 6.56 درصد افزایش یافته است زیرا گاوها به دنبال هدف قرار دادن سطح مقاومت 77.37 دلار هستند. تحلیل قیمت لایت کوین در چند روز اخیر یک حرکت صعودی را تجربه کرده است. با این حال، با افزایش نوسانات. علاوه بر این، با افزایش نوسانات، ارزش ارز دیجیتال در برابر تغییرات آسیب‌پذیرتر می‌شود. در نتیجه، سقف بالای باند بولینگر روی 82.08 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای LTC عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 50.65 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای LTC است.

تصویر 483
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد، زیرا SMA 50 بالاتر از SMA 200 قرار دارد. SMA 50 در حال حاضر 73.93 دلار است، در حالی که SMA 200 در نمودار 24 ساعته 66.36 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) با سرعت بیشتری در حال افزایش است و به شاخص 60.92 رسیده است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد فروش است و نه بیش از حد خرید.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: افزایش نوسانات بازار با حضور گاوها

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال با یک اعتصاب صعودی مواجه شده و موفق شده است از سطح 77 دلار عبور کند. نوسانات بازار به دنبال یک حرکت فزاینده است و ارز دیجیتال را در هر دو طرف مستعدتر در برابر تغییرات نوسان می کند. در نتیجه، سقف بالای باند بولینگر روی 79.49 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی دیگری برای LTC عمل می کند و حد پایین باند بولینگر در 71.32 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی برای LTC عمل می کند.

تصویر 482
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

پاکت میانگین متحرک (MA) گسترده شده است، که نشان می دهد بازار در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 49.53 است که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

می‌توان نتیجه گرفت که قیمت‌های لایت کوین دارای یک سوگیری خفیف صعودی هستند. دارایی دیجیتال در حال حاضر در یک نقطه اتصال کلیدی معامله می شود و یک شکست از هر طرف محدوده می تواند آهنگ حرکت بعدی را ایجاد کند. هر دو شاخص فنی ساعتی و روزانه در حال حاضر در وضعیت صعودی قرار دارند و نشان می دهند که گاوها در بازار دست بالا را دارند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.