منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی به افزایش LTC به 56.17 دلار کمک می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی به افزایش LTC به 56.17 دلار کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها از دیروز کنترل بازار را در دست دارند. این جفت از 54.94 دلار به سطح فعلی 56.17 دلار رسیده است. این اقدام قیمت نشان دهنده روند صعودی در بازار است. جفت LTC/USD در سطح 56.59 دلار با مقاومت مواجه است. شکست بالاتر از این سطح مقاومت، روند صعودی را تایید می‌کند و امکان افزایش بیشتر به سمت سطوح 58.00 دلار و 60.00 دلار را باز می‌کند.

از جنبه نزولی، پشتیبانی از جفت LTC/USD در سطح 54.94 دلار دیده می شود. شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به بازگشت جفت به سطح 53.00 دلار شود. قیمت لایت کوین در حال حاضر در یک روند صعودی معامله می شود زیرا گاوها قیمت را بالاتر می برند. حجم معاملات 24 ساعته 428 میلیون دلار و ارزش بازار 4.00 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: LINK پس از یک حرکت صعودی قوی ارزش را 1.25 درصد افزایش می دهد.

تحلیل 1 روزه قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار پس از یک حرکت صعودی قوی در نمودار 24 ساعته روند صعودی داشته است. جفت LTC/USD پس از افزایش 1.25 درصدی ارزش در روز، در حال حاضر با قیمت 56.17 دلار معامله می شود. گاوها پس از خروج از سطح مقاومت 54.94 دلاری شتاب گرفتند. بازار احتمالاً به حرکت صعودی خود ادامه می دهد زیرا گاوها سطوح بالاتری را در طول روز هدف قرار می دهند.

تصویر 219
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

جفت LTC/USD در حال حاضر بالاتر از شاخص میانگین متحرک در بازه زمانی 1 روزه معامله می شود. میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر با 54.59 دلار معامله می شود در حالی که میانگین متحرک 200 روزه 51.15 دلار است. این نشان می دهد که بازار در بلندمدت در یک روند صعودی قوی قرار دارد. شاخص قدرت نسبی در بازه زمانی 1 روزه در حال حاضر روی 66.22 معامله می شود که نشان می دهد بازار در منطقه صعودی قرار دارد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط MACD بالای خط سیگنال معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: گاوها برای قیمت های بالاتر فشار می آورند

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین 4 ساعته، می بینیم که بازار از ابتدای روز در یک روند صعودی بوده است. در 4 ساعت گذشته، بازار در روند صعودی بوده است زیرا گاوها برای قیمت های بالاتر فشار می آورند. الگوی شمعدانی نزولی که دیروز شکل گرفت، با بالا رفتن بازار باطل شده است.

تصویر 218
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر روند صعودی را نشان می دهد زیرا MA 50 روزه بالاتر از MA 200 روزه معامله می شود. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر روی 65.44 معامله می شود که نشان می دهد بازار به حرکت صعودی خود ادامه خواهد داد. اندیکاتور MACD در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا هیستوگرام بالای خط سیگنال معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تحلیل قیمت لایت کوین امروز نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا گاوها قیمت ها را بالاتر می برند. نمودارهای 1 روزه و 4 ساعته نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا گاوها قیمت های بالاتر را هدف قرار می دهند. گاوها و خرس ها در حال حاضر برای کنترل بازار در حال مبارزه هستند زیرا جفت LTC/USD با قیمت 56.17 دلار معامله می شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.