منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی با متوقف شدن قیمت در نزدیکی سطح حمایت 56 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی با متوقف شدن قیمت در نزدیکی سطح حمایت 56 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد. ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 3.54 افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 57.57 دلار معامله می شود. با این حال، قیمت LTC با مقاومتی نزدیک به سطح 60 دلار مواجه است و ممکن است در کوتاه مدت برای رفع این مانع تلاش کند. به نظر می رسد حرکت صعودی در حال محو شدن است زیرا قیمت در نزدیکی سطح حمایت 56 دلار متوقف می شود. مقاومت اصلی بعدی برای این جفت نزدیک به سطح 60 دلار است. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از این مانع بردارند، این احتمال وجود دارد

دارایی دیجیتال در حال حاضر دارای ارزش بازار 4.06 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 378،905،911.50 دلار است. Litecoin در حال حاضر با عرضه در گردش 4,837,842,682.11 دلار در جایگاه 20 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه LTC/USD: چه چیزی را باید انتظار داشت؟

جفت LTC/USD پس از افزایش شدید در 24 ساعت گذشته در حال حاضر در بالای سطح 55 دلار تثبیت می شود. تا زمانی که ارز دیجیتال بالاتر از سطح حمایت 56 دلار معامله می شود، ممکن است به رشد خود ادامه دهد. با این حال، اگر قیمت نتواند این حمایت را حفظ کند، می‌تواند سطح 54 دلار را دوباره بررسی کند. از سوی دیگر، اگر قیمت از سطح مقاومت 60 دلاری شکسته شود، احتمالاً به سمت سطوح 62 و 64 دلار بالاتر خواهد رفت.

خطوط میانگین متحرک به خوبی زیر شمعدان ها قرار گرفته اند که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت بالا است. شاخص RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 50 است که همچنین تأیید می کند که گاوها کنترل بازار را در دست دارند. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که یکی دیگر از نشانه های صعودی است.

تصویر 242
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

با نگاهی به نمودار، به نظر می رسد قیمت لایت کوین روند صعودی را دنبال می کند. با این حال، با مقاومتی نزدیک به سطح 60 دلار مواجه است. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای این مانع برسانند، احتمالاً به حرکت صعودی خود به سمت سطوح 62 و 64 دلار ادامه خواهد داد. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند سطح حمایت 56 دلاری را حفظ کند، می تواند به سمت سطح 54 دلار کاهش یابد.

همانطور که توسط شاخص ATR نشان داده شده است، نوسانات بازار در حال حاضر در سطح پایینی قرار دارد. این بدان معنی است که قیمت لایت کوین احتمالاً در کوتاه مدت هیچ حرکت بزرگی انجام نخواهد داد. باندهای بولینگر اندکی در حال گسترش هستند که نشان می دهد قیمت ممکن است در کوتاه مدت افزایش بیشتری داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار 4 ساعته: خرس‌ها بازگشتی را پشت سر می‌گذارند زیرا قیمت پشتیبانی کلیدی را نقض می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت لایت کوین پس از افزایش شدید در 24 ساعت گذشته، زیر سطح 57.50 دلار معامله می شود. جفت LTC/USD در حال حاضر نزدیک به سطح 57 دلار در نمودار 4 ساعته معامله می شود. ارز دیجیتال یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است که معمولاً یک سیگنال نزولی در نظر گرفته می شود. با این حال، قیمت احتمالاً حمایتی نزدیک به سطح 56 دلار پیدا می کند که ممکن است از شکستن آن به زیر مثلث جلوگیری کند. خط MACD در حال حاضر زیر خط سیگنال قرار دارد که علامت نزولی دیگری است. اندیکاتور RSI نیز به سمت قلمرو فروش بیش از حد پیش می رود که اعتبار را به مورد نزولی می افزاید.

تصویر 241
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

با نگاهی به نمودار، به نظر می رسد قیمت لایت کوین از یک روند نزولی پیروی می کند. با این حال، پشتیبانی نزدیک به سطح 56 دلار پیدا کرده است که ممکن است از شکستن آن به زیر الگوی مثلث نزولی جلوگیری کند. خط MACD نیز نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان می دهد که ارز دیجیتال با مقاومتی نزدیک به سطح 60 دلار مواجه است. با این حال، پشتیبانی نزدیک به سطح 56 دلار پیدا کرده است که ممکن است از شکستن آن به زیر الگوی مثلث نزولی جلوگیری کند. انتظار می‌رود که بازار در کوتاه‌مدت نوسان داشته باشد و احتمالاً برگشت به سطح 60 دلار رخ دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.