منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی LTC را به 46.58 دلار سوق می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی LTC را به 46.58 دلار سوق می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که با افزایش قیمت به 46.58 دلار، بازار در مسیر صعودی قرار دارد. ارز دیجیتال بین یک کانال موازی صعودی معامله می شود که ممکن است در آینده نزدیک به عنوان یک سطح حمایت و مقاومت برای LTC عمل کند. قیمت لایت کوین در حال حاضر یک روند صعودی را دنبال می کند زیرا از مرز بالایی الگوی مثلث نزولی عبور کرده است.

تصویر 261
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

انتظار می‌رود قیمت لایت کوین به سمت سطح مقاومت 47.65 دلار بازگردد، که ممکن است به عنوان یک مانع بالقوه برای حرکت صعودی قیمت LTC در آینده نزدیک عمل کند. از سوی دیگر، اگر ارز دیجیتال به زیر سطح حمایت 44.33 دلار برسد، ممکن است به سمت مرز 41.50 دلار سقوط کند. قیمت لایت کوین از زمانی که حمایت خود را در 41.50 دلار پیدا کرد و تا سطح فعلی 46.58 دلار افزایش یافت، در روند صعودی قرار داشت.

دارایی دیجیتال بین یک کانال موازی صعودی معامله می شود که ممکن است به زودی به عنوان یک سطح حمایت و مقاومت برای LTC عمل کند. ارزش بازار طی چند روز گذشته افزایش یافته است، که نشان می دهد خریداران کنترل بازار را در دست دارند، زیرا در حال حاضر روی 3,284,032,977 دلار قرار دارد. بازار حجم لایت کوین در حال حاضر 733,145,157 دلار است که چهارمین ارز دیجیتال بزرگ در جهان است.

تحلیل نمودار قیمت روزانه LTC/USD: قیمت‌های LTC در روند صعودی قرار دارند

در نمودار قیمت یک روزه، تحلیل قیمت لایت کوین روند صعودی را دنبال می کند زیرا از مرز بالایی الگوی مثلث نزولی عبور کرده است. این ارز دیجیتال اخیراً پشتیبانی از 41.50 دلار پیدا کرده و به سطح فعلی خود یعنی 46.58 دلار رسیده است. شاخص قدرت نسبی برای LTC در حال حاضر در منطقه اشباع خرید بالای 70 سطح است که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت بیش از حد خرید است.

تصویر 262
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در حال حاضر مثبت است و بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد. هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک به تازگی شروع به افزایش کرده است، که نشان می دهد خریداران در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند. MA 50 و MA 200 در حال حاضر بالاتر از قیمت هستند که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت هایی که در تلاش برای حرکت بالاتر هستند

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در تلاش است تا به سمت بالاتر حرکت کند زیرا بین یک کانال موازی صعودی معامله می شود. بازار در حال حاضر روند صعودی را دنبال می کند زیرا از مرز بالایی الگوی مثلث نزولی عبور کرده است. خرس‌ها در حال حاضر تلاش می‌کنند قیمت‌ها را پایین بیاورند، اما گاوها از سطح 46.00 دلار دفاع می‌کنند.

تصویر 263
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 60 است که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت بیش از حد خرید است. اندیکاتور MACD در حال حاضر مثبت است و بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد. میانگین متحرک 50 و میانگین متحرک 200 میانگین متحرک بالاتر از قیمت هستند که نشان دهنده روند صعودی بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها در حال حاضر کنترل قیمت ها را در دست دارند و احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را بالاتر خواهند برد. انتظار می رود قیمت ها در 47.65 دلار مقاومت قوی پیدا کنند، اما شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به حرکت LTC/USD به سمت سطوح 50.0 دلار در کوتاه مدت شود. از سوی دیگر، شکست به زیر 44.33 دلار می‌تواند منجر به کاهش قیمت لایت‌کوین به سطح 41.50 دلار در کوتاه‌مدت شود.

اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.