منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی دوباره در 45.36 دلار شروع به افزایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی دوباره در 45.36 دلار شروع به افزایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 252
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت های LTC در حال حاضر پس از یک دوره کوتاه تثبیت در منطقه 45 تا 46 دلار، دوباره حرکت صعودی را نشان می دهند. قیمت ها در نزدیکی سطح 40 دلار حمایت شده اند و در حال حاضر در حدود 45.36 دلار معامله می شوند. سناریوی فعلی بازار نشان می دهد که لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت به سطح مقاومت 50.36 دلار برسد. با این حال، اگر قیمت نتواند بالاتر از سطح 46 دلار باقی بماند، ممکن است به سطح حمایت 40 دلار برگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که دارایی دیجیتال با افزایش حجم معاملات اخیر شروع به افزایش کرده است که در حال حاضر 945,452,917 دلار است. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که دارایی دیجیتال تا زمانی که بالای 45.36 دلار باقی بماند، احتمالاً روند صعودی خود را در کوتاه مدت ادامه خواهد داد.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: قیمت لایت کوین مقاومت 50.36 دلار را مجددا آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه لایت کوین نشان می دهد که لایت کوین پس از یک دوره تثبیت کوتاه در منطقه 46-48 دلار شروع به آزمایش مجدد مقاومت 50.36 دلاری کرده است. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حمایت 40 دلار را پیدا کرده است و در حال حاضر در حدود 45.36 دلار معامله می شود. نزولی تلاش کرد قیمت ها را به زیر سطح حمایت 40 دلار برساند اما موفق به انجام این کار نشد. در بازه زمانی 24 ساعته گذشته، شاخص فنی شاخص قدرت نسبی (RSI) از سطح 50 بالاتر رفته است که نشان می دهد قیمت لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهد.

تصویر 251
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در بازه زمانی 1 روزه در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط MACD (آبی) بالای خط سیگنال (قرمز) قرار دارد و این نشان می دهد که قیمت لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت بیشتر افزایش یابد. باند بولینگر در حال حاضر در منطقه ای است که بیش از حد خرید شده است زیرا قیمت ها از باند بولینگر بالایی فراتر رفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار 4 ساعته: گاوها برای حفظ کنترل دست و پا می زنند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها برای حفظ کنترل خود تلاش می کنند زیرا قیمت ها به زیر 46 دلار رسیده است. دارایی دیجیتال در حال حاضر در حدود 45.36 دلار معامله می شود که یک علامت صعودی است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال حرکت می کند که نشان می دهد قیمت لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهد.

تصویر 250
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 61.79 معامله می شود که در منطقه اشباع خرید قرار دارد که نشان می دهد قیمت در روند صعودی قرار دارد. باندهای بولینگر در بازه زمانی 4 ساعته افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش نوسانات در بازار است. دارایی دیجیتال در حال حاضر در نزدیکی باند بالایی بولینگر معامله می شود، که نشان می دهد قیمت لایت کوین ممکن است در کوتاه مدت کاهش یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت ها در نزدیکی سطح 50.36 دلار مقاومت پیدا کرده اند و در حال حاضر در حدود 45.36 دلار معامله می شوند. دارایی دیجیتال تا زمانی که بالاتر از سطح 46 دلار باقی بماند، ممکن است در کوتاه مدت به سمت سطح مقاومت 50.36 دلار ادامه دهد. سرمایه گذاران باید احتیاط کنند زیرا اگر قیمت بالاتر از سطح 46 دلار حفظ نشود، ممکن است قیمت ها به سطح حمایت 40 دلار برگردد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.