منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی برای ادامه افزایش قیمت ها به سمت 69.53 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: حرکت صعودی برای ادامه افزایش قیمت ها به سمت 69.53 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 472
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع:Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز نشان می دهد که این جفت ارز رمزپایه در 67.68 دلار پشتیبانی شده است و در حال حاضر با قیمت 69.53 دلار معامله می شود. بازار انتظار شکست از شکل گیری الگوی مثلث صعودی را دارد. لایت کوین در چند روز گذشته روند صعودی داشته است و از 67.68 دلار به 71.44 دلار رسیده است. از آن زمان گاوها کنترل بازار را به دست گرفتند زیرا لایت کوین در حال آزمایش مقاومت 71.44 دلاری است.

ارزش بازار لایت کوین 4,891,997,029 دلار است و حجم معاملات 603,876,958 دلار ثبت شده است. LTC/USD در حال حاضر در جایگاه 19 در بازار بزرگتر قرار دارد. حرکت نزولی که بازار را به سمت پایین سوق می داد متوقف شده است زیرا گاوها اکنون کنترل دارند.

تحلیل قیمت LTC/USD در بازه زمانی روزانه: گاوها برای قیمت های بالاتر فشار می آورند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که گاوها برای بالا بردن قیمت ها برای شروع یک حرکت صعودی ثابت دست و پا می زنند. خرس‌ها همچنان در بازی هستند، زیرا بازار قبل از انفجار در چند ساعت آینده تثبیت می‌شود. هدف فوری برای گاوها فشار دادن قیمت ها و بستن بالای خط روند نزولی است.

تصویر 474
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

EMA 50 و EMA 100 به صورت افقی با EMA 200 کنار هم قرار گرفته اند تا یک منطقه تلاقی را تشکیل دهند. اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 50 در نوسان است که نشان می دهد بازار در این لحظه بلاتکلیف است. با افزایش سرعت حرکت صعودی، شاخص MACD در حال حاضر در محدوده مثبت قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: سودهای بیشتر مورد انتظار

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که بازار معاملات را با 68.53 دلار آغاز کرد و در حال حاضر پس از یک عقب نشینی جزئی از اوج 71.44 دلار، با قیمت 69.53 دلار معامله می شود. گاوها همچنان کنترل را در دست دارند زیرا سطح قیمت 75 دلار را هدف قرار می دهند و خریداران بیشتری به بازار می پیوندند. دارایی دیجیتال در حال حاضر بالاتر از خط روند صعودی معامله می شود که نشانه خوبی برای گاوها است.

تصویر 476
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد زیرا خط سیگنال از بالای EMA 12 دوره ای عبور می کند. اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 64 در نوسان است که نشان دهنده بلاتکلیفی بازار در این لحظه است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت ها در حال حاضر در سطح 69.53 دلار معامله می شوند و به نظر می رسد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند. چند روز آینده برای لایت کوین بسیار مهم خواهد بود، در حالی که در مسیر نزولی، حرکت به زیر سطح 67.68 دلار می تواند منجر به کاهش قیمت لایت کوین به سطح 63 دلار شود. در جهت صعودی، حرکت به بالای مقاومت 71.44 دلار می تواند منجر به افزایش قیمت لایت کوین به سطح 75 دلار شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.