منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: به نظر می رسد LTC یک پایین تر از 190 دلار تعیین کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: به نظر می رسد LTC یک پایین تر از 190 دلار تعیین کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است.
  • LTC/USD به 190 دلار کاهش یافت.
  • نزولی بیشتر در حال حاضر رد شده است.

تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که فشار فعلی پایین‌تر، پایین‌تر را تعیین کند و LTC از آنجا معکوس شود. به احتمال زیاد LTC/USD قبل از انجام بازیابی شاهد تجمیع خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: به نظر می رسد LTC یک پایین تر از 190 دلار تعیین کند
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته بیشتر با یک نتیجه نزولی معامله شد. بیت کوین 2 درصد و اتریوم 3.02 درصد از دست دادند. در همین حال، Shiba Inu (SHIB) با بیش از 15 درصد افزایش، بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: لایت کوین پس از ادغام حدود 200 دلار کاهش یافت

LTC/USD در محدوده 191.84 تا 201.73 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 24 درصد کاهش یافته و در مجموع به 1.67 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 13.35 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه هجدهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: LTC قرار است بالای 190 دلار معکوس شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم عملکرد قیمت لایت کوین را ببینیم که به سرعت به حمایت 190 دلاری طی ساعت‌های گذشته رسیده است و فشار خرید به آرامی بازمی‌گردد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: به نظر می رسد LTC یک پایین تر از 190 دلار تعیین کند
نمودار 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت لایت کوین طی هفته‌های گذشته شاهد بازگشت حرکت صعودی قوی بوده است. پس از جهش قوی به زیر 175 دلار در پایان اکتبر، LTC/USD به سرعت زیان خود را به دست آورد و به بالای 190 دلار بازگشت.

پس از مدتی تثبیت، یک حرکت بالاتر دیگر در روز دوشنبه آغاز شد و در نهایت LTC/USD را به بالاترین سطح جدید در 210 دلار رساند. پس از دومین تلاش برای شکستن بالاتر، بازار دوباره به سمت یک تغییر چرخید.

پس از یک حرکت نزولی آهسته طی روزهای گذشته، قیمت لایت کوین در اوایل امروز شاهد افزایش شدیدی بود. با این حال، حمایت 190 دلاری شکسته نشد، که نشان می‌دهد ممکن است شاهد یک مجموعه پایین‌تر جدید باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است زیرا در حال حاضر علامت 190 دلاری به عنوان پشتیبان عمل می کند و نزولی بیشتر در ساعات گذشته را رد می کند. بنابراین، LTC/USD احتمالاً پایین‌ترین سطح بالاتری را تعیین کرده است که منجر به برگشت در روزهای آینده می‌شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر لایت کوین هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.