منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با کنترل گاوها، ارزش ارز دیجیتال به 65.20 دلار ارتقا می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با کنترل گاوها، ارزش ارز دیجیتال به 65.20 دلار ارتقا می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین وجود یک روند صعودی در بازار را نشان می دهد. این ارز دیجیتال طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش جزئی قیمت 4.77 درصدی بوده است و در حال حاضر با قیمت 65.20 دلار معامله می شود. پشتیبانی از LTC/USD در 61.86 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح ممکن است منجر به کاهش قیمت به حمایت 61.50 دلار شود. از سوی دیگر، مقاومت این جفت ارز در 65.77 دلار است و شکست بالاتر از این سطح می تواند آن را به 66.00 دلار برساند. که مقاومت بزرگ بعدی است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نمودار 4 ساعته: گاوها برای حفظ کنترل دست از کار می کشند

نمودار تحلیل قیمت ساعتی لایت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. از سوی دیگر، قیمت طی چند روز گذشته روند نزولی جزئی داشته است زیرا بازار پس از یک رالی قوی خود را اصلاح کرده است. بازار بالا و پایین‌های بالاتری را تشکیل داده است که نشانه‌ای صعودی است.

تصویر 409
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است، زیرا MACD حرکت صعودی فزاینده ای را در بازار نشان می دهد که خط سیگنال از بالای هیستوگرام عبور می کند. اندیکاتور RSI همچنین در منطقه اشباع خرید در حال حرکت است، که نشان می دهد LTC/USD ممکن است قبل از اینکه بتواند روند صعودی خود را از سر بگیرد، اصلاح جزئی داشته باشد. باند بالایی بولینگر 65.92 دلار است در حالی که باند پایینی 62.36 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: قیمت بدون محدودیت به سمت بالا حرکت می کند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در یک کانال صعودی معامله می شود. این دارایی دیجیتال طی چند روز گذشته با افزایش از 61.86 دلار به سطح قیمت فعلی خود، رشد قوی داشته است. با این حال، بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد اصلاح باشد زیرا شاخص RSI در حال حاضر در منطقه بیش از حد خرید قرار دارد.

تصویر 408
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

MACD 1 روزه برای LTC/USD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده یک حرکت صعودی خفیف در بازار است. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 49.14 است و شکستن زیر این سطح می تواند نشان دهنده اصلاح قیمت باشد. باندهای بولینگر در حال حاضر نوسانات جزئی را در بازار نشان می دهند، زیرا باند بالایی در 84.98 دلار است، در حالی که باند پایین در نمودار 1 روزه 62.95 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه و چهار ساعته نشان دهنده روند صعودی آن روز است زیرا قیمت بار دیگر در مسیر بهبود است. ارزش LTC/USD اکنون در 65.20 دلار است و می توان انتظار داشت که روند صعودی بیشتری در پیش باشد. با این حال، مقاومت در سطح 65.50 دلار ممکن است مقاومت بزرگی ایجاد کند. اگر خریداران نتوانند از این مانع عبور کنند، ممکن است شاهد کاهش قیمت باشیم.