منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با کاهش LTC به 250 دلار، فشار فروش افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با کاهش LTC به 250 دلار، فشار فروش افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حرکت صعودی به سمت 275 را نشان می دهد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 240 دلار است
  • LTC در مرز 260 دلار با مقاومت روبرو است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که فروشندگان پس از ناکامی در بالا رفتن از مرز 300.00 دلار، سطح حمایت 280.00 دلار را شکستند زیرا LTC به سطح 260.00 دلار بازگشت. در حال حاضر، با ادامه فروش، قیمت به سمت مرز 240.00 دلار در حال حرکت است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی عبارتند از AVAX و DOGE که به ترتیب شیب 9.38 و 7.75 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با 260 دلار رد شد، بعدی چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: فشار فروش با کاهش LTC به 250 دلار افزایش می یابد
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی، MACD در حال حاضر حرکت نزولی را نشان می دهد، همانطور که توسط هیستوگرام قرمز نشان داده شده است. این اندیکاتور در حال حاضر یک حرکت نزولی کاهشی را نشان می دهد که توسط سایه روشن تر هیستوگرام بیان می شود. MACD یک متقاطع نزولی را در 11 نوامبر به نمایش گذاشت و از آن زمان با کاهش قیمت لایت کوین از سطح 295.00 دلار در منطقه باقی مانده است.

EMA ها در حال حاضر بالاتر از میانگین در حال تثبیت هستند زیرا عملکرد قیمت در سطح 250.00 دلار پشتیبانی می شود. 12-EMA به سمت بالا حرکت می کند زیرا قیمت تلاش می کند تا به مرز 260.00 دلار صعود کند. در همین حال، 26-EMA به حرکت رو به پایین ادامه می دهد، زیرا میانگین های متحرک 26 روزه همچنان حرکت نزولی را نشان می دهد.

RSI در حال حاضر خنثی است و نزدیک به سطح متوسط ​​در علامت شاخص 47.89 معامله می شود. این اندیکاتور در حال حاضر در امتداد محور x حرکت می کند زیرا LTC به زیر علامت 260.00 دلار نوسان می کند. موقعیت خنثی فضایی را برای فعالیت های فرار در هر جهت باز می کند، اما شاخص افقی نشان می دهد که حدس و گمان در نمودارهای کوتاه مدت زیاد است.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند، اما با کاهش قیمت در حدود 45.00 دلار، همگرایی را نشان می دهند. از آنجایی که اکشن قیمت در زیر خط میانگین اندیکاتور تثبیت می شود، معامله گران می توانند انتظار داشته باشند اندیکاتور به سمت پایین همگرا شود و سطح مقاومت پایین تری را برای LTC در کوتاه مدت ایجاد کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال خرید صادر می کند زیرا 11 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها در بازه زمانی پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، تنها پنج شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که فعالیت خرید قابل توجهی در بازارها نشان نمی دهند. در همین حال، ده نشانگر باقی مانده روی حصار می نشینند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را تشدید می کند و همچنین سیگنال خرید با 15 شاخص از خریداران را در مقابل تنها یک شاخص که حرکت نزولی را نشان می دهد، صادر می کند. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که برتری صعودی قوی در نمودارهای میان مدت وجود دارد. در عین حال، ده شاخص از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند و بی طرف می مانند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: فشار فروش با کاهش LTC به 250 دلار افزایش می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها در بالا رفتن از سطح قیمت 300 دلار تلاش کردند و شکست خوردند و باعث سقوط حمایت 280 دلاری شدند. پس از ایجاد چندین اوج پایین تر، قیمت به سطح 246.50 دلار سقوط کرد اما از آن زمان به بالای سطح 250 دلار بازگشت.

در حال حاضر، معامله گران باید انتظار داشته باشند که خریداران از 245.00 دلار دفاع کنند زیرا قیمت به مرز 270 دلار باز می گردد. این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی میان‌مدت پشتیبانی می‌شود که به سمت گاوها متمایل می‌شوند، در حالی که شاخص‌های کوتاه‌مدت حرکت کم در هر دو طرف را نشان می‌دهند، زیرا گاوها برای تسلط بر بازار تلاش می‌کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.