منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با نشان دادن مقاومت خرس ها، منحنی قیمت به 61.63 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با نشان دادن مقاومت خرس ها، منحنی قیمت به 61.63 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشانه هایی از روند نزولی را برای روز نشان می دهد، زیرا ارز دیجیتال در 4 ساعت گذشته با ضرر مواجه شده است. اگرچه گاوها در 12 ساعت گذشته بازار را تصاحب کردند، اما روند نزولی آنقدر قوی بود که نمی‌توان آن را معکوس کرد. منحنی قیمت به دلیل آخرین اعتصاب نزولی در سطح فعلی 61.62 دلار لکنت داشته است. اگر فروشندگان پافشاری کنند، کاهش بیشتر ارزش سکه قابل انتظار است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: ارزش ارز دیجیتال پس از رکود به 61.63 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه روند منفی را برای ارز دیجیتال تایید می کند، زیرا خرس ها در طول روز غالب بودند. اگرچه منحنی صعودی در روزهای قبل به سرعت در حال پیشرفت بود، اما روند امروز نسبتاً به نفع خرس‌ها پیش می‌رود. قیمت به دلیل ادامه روند کاهشی به 61.63 دلار کاهش یافته است. اگر مقدار میانگین متحرک (MA) را در نمودار قیمت یک روزه مورد بحث قرار دهیم، در سطح 66.11 دلار قرار دارد.

تصویر 343
منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت همچنان صعودی است زیرا گاوها در هفته های قبل در بازار پیشتاز بودند. اگر در مورد مقادیر شاخص باندهای بولینگر صحبت کنیم، لبه بالایی آن 70.28 دلار است و لبه پایینی آن 51.73 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) اکنون 52.86 است، در نزدیکی منطقه خنثی.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: اسلاید نزولی قیمت را به 61.63 دلار پایین می آورد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت لایت کوین روند نزولی را تأیید می کند زیرا خرس ها در چند ساعت گذشته بر نمودار قیمت حاکم بوده اند. کاهش مداوم ارزش LTC/USD در ساعات گذشته ثبت شد و قیمت در چهار ساعت گذشته به 61.63 دلار کاهش یافت. موج نزولی در دوره نزدیک ادامه دارد و همچنین فعالیت فروش در حال افزایش است. قیمت اکنون کمتر از میانگین متحرک خود یعنی 62.96 دلار است.

تصویر 344
منبع: TradingView

منحنی SMA 20 همچنان در ارتفاع بیشتری نسبت به منحنی SMA 50 حرکت می کند زیرا گاوها در اوایل روز از خرس ها جلوتر بودند. در حال حاضر، باند بولینگر بالایی ارزش 64.93 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند بولینگر پایینی 59.66 دلار را نشان می دهد. نمودار RSI منحنی نزولی را نشان می دهد که امتیاز به 60.57 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه و چهار ساعته بالا به نفع فروشندگان است، زیرا کاهش قابل توجهی در ارزش سکه در طول روز مشاهده شد. یک کندل قرمز نشان دهنده کاهش ارزش LTC/USD بود که به 61.63 دلار کاهش یافت. اگرچه نشانه هایی از بهبود وجود دارد زیرا گاوها ممکن است کنترل بازار را دوباره به دست آورند و قیمت را به ارزش قبلی خود برگردانند.