منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با شارژ مجدد حرکت صعودی، قیمت مجدداً به 66.37 دلار می‌پیوندد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با شارژ مجدد حرکت صعودی، قیمت مجدداً به 66.37 دلار می‌پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت ها برای بازیابی سطح 66.37 دلار حرکت می کنند، با این حال، گاوها ممکن است در این سطح با فشار فروش مواجه شوند. اگر این کار را انجام دهند، یک اصلاح به حدود 64.90 دلار ممکن است رخ دهد. قیمت لایت کوین در ساعات گذشته با بازگشت خریداران به بازار شاهد افزایش مداوم بوده است. قیمت ها در روز گذشته به پایین ترین سطح 64.90 دلار رسید و از آن زمان به 66.37 دلار بازگشت.

قیمت LTC اخیراً با فشار خرید قوی مواجه شده است و به نظر می رسد در میان مدت به حرکت صعودی خود ادامه دهد. نوسانات بازار طی چند روز گذشته شاهد نوسان قیمت ها بین 64 تا 66 دلار بوده است. معامله گران باید سطح مقاومت 47.13 دلار را زیر نظر داشته باشند زیرا شکست بیش از این سطح می تواند شاهد افزایش قیمت ها در کوتاه مدت باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که حجم معاملات در روزهای اخیر در حال افزایش بوده است، زیرا در حال حاضر 308,493,057 دلار است، در حالی که ارزش بازار 4,777,811,662 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه: به نظر می رسد روند صعودی از مقاومت 66.38 دلار عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت یک روزه روند صعودی ثابت در بازار را تأیید می کند زیرا قیمت LTC طی 24 ساعت گذشته افزایش قابل توجهی را ثبت کرده است. خریداران ثابت بوده اند زیرا به نظر می رسد فشار خرید از سطح مقاومت 66.38 دلار عبور کند. LTC/USD در 24 ساعت گذشته 4.68 درصد افزایش یافته است و به طور بالقوه می تواند صعودی را ادامه دهد.

تصویر 438
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

میانگین‌های متحرک همگی به سمت بالا متمایل هستند، به طوری که MA 50 روزه در 66.34 دلار و میانگین متحرک 200 روزه در 68.87 دلار قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی در بازار است. SMA (Simple Moving Average) در حال حاضر روی 63.97 دلار نشسته است که روند صعودی بازار را تایید می کند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 46.37 قرار دارد و به آرامی در حال افزایش است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. هیستوگرام MACD نیز در منطقه سبز قرار دارد و احساسات صعودی را تأیید می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: امروز روند صعودی بیشتری انتظار می رود

نمودار قیمت 4 ساعته لایت کوین نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها به طور پیوسته در 4 ساعت گذشته افزایش یافته است. گاوها پس از شکستن فشار نزولی در اطراف سطح 65.50 دلار، برنده مسابقه شدند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 48.11 قرار دارد، که نشان می دهد امروز انتظار می رود افزایش بیشتری داشته باشد زیرا خریداران به دنبال شکستن بالاتر از سطح مقاومت 66.38 دلار هستند.

تصویر 439
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

MACD نشان می‌دهد که خریداران نسبت به فروشندگان برتری دارند، زیرا در حال حاضر در یک کراس اوور صعودی قرار دارد، که نشان می‌دهد در نزدیک‌مدت می‌توان انتظار صعود بیشتری را داشت. میانگین متحرک صاف (SMA) در حال حاضر 65.51 دلار است که روند صعودی بازار را تایید می کند. اندیکاتور MA در حال حاضر روی 65.91 دلار است که نشان می دهد امروز می توان انتظار صعود بیشتری را داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها در چند روز گذشته کنترل بازار را در دست داشته اند و در صورت شکستن از سطح مقاومت 66.38 دلار به طور بالقوه می توانند قیمت ها را بالاتر ببرند.