منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با توجه به سطح مقاومت 50 دلاری، LTC به 44 دلار باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با توجه به سطح مقاومت 50 دلاری، LTC به 44 دلار باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت صعودی به 50 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 40 دلار است
  • لایت کوین با مقاومت 45.53 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC سرانجام در مرز 40.00 دلار پشتیبانی پیدا کرده است که به گاوها امکان می دهد تا به مرز 44 دلار بازگردند. با این حال، گاوهای نر همچنان با فعالیت فروش قوی روبرو هستند و بهبود قیمت را دشوار می کند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی عبارتند از ETH و BTC که به ترتیب کاهش 6.50 و 3.57 درصدی را مشاهده کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پشتیبانی 40.00 دلار را پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با توجه به سطح مقاومت 50 دلاری 1، به 44 دلار باز می گردد
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت صعودی قوی را همانطور که در ارتفاع بلند هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد. علاوه بر این، سایه تیره‌تر این اندیکاتور نشان‌دهنده یک حرکت نزولی در حال افزایش است، زیرا عملکرد قیمت حمایت بالاتر از علامت 40.0 دلار را پیدا می‌کند.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در پنج روز گذشته منفی است. با این حال، بازار LTC در نمودارهای کوتاه مدت حمایت می شود و EMA ها در حال بهبود هستند و 12-EMA پیشرو است. در زمان انتشار، 12-EMA بیشتر از 26-EMA فاصله می گیرد زیرا فعالیت فروش در ساعات اخیر کاهش یافته است.

RSI در 10 ژوئن وارد منطقه اشباع فروش شد و تا دیروز به حرکت نزولی خود ادامه داد. سپس شاخص به منطقه خنثی بازگشت اما همچنان نزدیک به مرز در سطح 30.00 واحد شاخص معامله می شود. در حال حاضر، این اندیکاتور روی 39.72 شناور است و همزمان با مبارزه گاوها به سمت بالا حرکت می کند.

باندهای بولینگر تا 10 ژوئن باریک بودند اما پس از آن با مشاهده نوسان شدید قیمت، واگرایی شدیدی را نشان دادند. در حال حاضر، این اندیکاتور دوباره شروع به همگرایی کرده است، زیرا روند قیمت به مرز 45.00 دلار می رسد. در زمان پرس، خط میانگین اندیکاتور سطح مقاومت را در علامت 45.51 نشان می دهد، در حالی که خط پایین حمایت از گاوها را در 40.65 دلار فراهم می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال فروش را با 10 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که خرس ها را پشتیبانی می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، شش شاخص از گاوها حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش با 15 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها دو شاخص نشان می دهد که حرکت رو به بالا را نشان می دهد. این تحلیل مجدداً تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت تأیید می کند در حالی که فشار خرید کمی برای دارایی در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 44 دلار باز می گردد زیرا گاوها به سطح مقاومت 50 دلاری 2 نگاه می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از رد شدن در مرز 70.00 دلار، گاوها نتوانستند حرکت ایجاد کنند و پس از تلاش در اطراف مرز 60.00 دلار برای چند روز آینده، حرکت نزولی حاکم شد. با این حال، گاوها اکنون در مرز 40.00 دلار حمایت می‌شوند و حرکت نزولی بیشتر در کوتاه‌مدت بعید است.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که LTC با تبخیر فشار نزولی به سمت بالای 50.00 دلار حرکت کند. علاوه بر این، با کاهش حجم تجارت، فعالیت فروش در حال کاهش است. معامله گران باید انتظار حرکت بین 43.00 تا 50.00 دلار را داشته باشند و فضایی برای حرکت رو به بالا وجود داشته باشد.