منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با تلاش گاوها برای صعود 60 دلار، LTC به بالای 55 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با تلاش گاوها برای صعود 60 دلار، LTC به بالای 55 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین حاکی از حرکت صعودی تا 60 دلار است
  • LTC در سطح 58.20 دلار با مقاومت روبرو است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 55.10 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC در چند روز گذشته با محو شدن حرکت صعودی برای شکستن از مرز 55.00 دلار تلاش کرده است. امروز، قیمت به بالاتر از سطح رسیده است، اما آیا گاوها می توانند در برابر خرس ها مقاومت کنند؟

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل NEAR و AVAX هستند که به ترتیب شیب 7.57 و 6.59 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC تلاش دیگری برای 60 دلار انجام می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با تلاش گاوها برای صعود 60 دلاری، LTC به بالای 55 دلار می‌رسد.
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. با این حال، نشانگر حرکت کمی را در ساعات اخیر نشان می دهد که در ارتفاع کم هیستوگرام مشاهده شده است. علاوه بر این، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت نزولی در کوتاه مدت است.

EMA ها در حال حاضر در حدود موقعیت متوسط ​​معامله می شوند، زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، از آنجایی که بازارها فعالیت کم را مشاهده می کنند، EMA ها به صورت افقی بالاتر از خط میانگین حرکت می کنند و 12-EMA پیشرو است. در ساعات اخیر، شیب پایین EMA ها حاکی از فعالیت کم معاملاتی در بازارهای LTC است.

RSI در 13 ژوئن وارد منطقه اشباع فروش شد، اما از آن زمان به منطقه خنثی بازگشته است، زیرا قیمت تا مرز 50.00 دلار بهبود یافته است. در زمان انتشار، این شاخص در اطراف سطح خرید 70.00 معامله می شود و در 61.79 حرکت می کند تا فشار خرید را نشان دهد. موقعیت فعلی فضایی را برای حرکت بی ثبات در هر جهت باز می کند، در حالی که شیب فعلی نشان دهنده فشار از سمت صعودی بازار است.

باندهای بولینگر تا چند روز پیش در یک کانال گسترده حرکت می کردند، اما با رکود قیمت در حدود 55.00 دلار به هم نزدیک شدند. در حال حاضر، باریک شدن شاخص ها حاکی از کاهش نوسانات قیمت است، زیرا هر دو طرف بازار برای تسلط تلاش می کنند. در زمان انتشار، خط میانگین اندیکاتور در علامت 55.08 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 58.16 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین یک سیگنال خرید با 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی که از گاوها حمایت می کنند، صادر می کند. از سوی دیگر، تنها سه شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور کم یا بدون نزولی نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را ندارد و یک سیگنال فروش با 10 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل هفت اندیکاتور نشان دهنده حرکت رو به بالا است. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید قوی برای دارایی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به بالای 55 دلار می رسد زیرا گاوها سعی می کنند 60 دلار صعود کنند 2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها تلاش دیگری برای رسیدن به مرز 60.00 دلار انجام داده اند و با موفقیت به مرز 55 دلار رسیده اند، با این حال، فعالیت نزولی همچنان بر عملکرد قیمت در نمودارهای میان مدت تأثیر می گذارد.

معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که LTC به سمت مرز 60.00 دلار حرکت کند، اگر گاوها از مرز 62.50 دلار عبور کنند. با این حال، اگر حرکت صعودی مانند زمان انتشار پایین باقی بماند، قیمت به سمت مرز 55.00 دلار حرکت خواهد کرد. در هر دو صورت حرکت به زیر 50 دلار بعید است.