منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با تداوم فشار نزولی، LTC به 64.00 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با تداوم فشار نزولی، LTC به 64.00 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان دهنده ثبات در سطح قیمت 62-66 دلار است.
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 64.00 دلار است
  • LTC در مرز 65 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که با تسخیر بازار توسط خرس ها، قیمت LTC به مرز 64.00 دلار کاهش یافته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته احساسات منفی بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل DOT و SOL هستند که به ترتیب 7.22 و 5.97 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به 64.00 دلار باز می گردد

تصویر 341
شاخص های فنی برای LTC/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی قوی را همانطور که در عمق عمیق هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد. از سوی دیگر، سایه روشن‌تر این اندیکاتور نشان می‌دهد که حرکت نزولی شروع به کاهش کرده است زیرا حرکت قیمت در مرز 64.00 دلار حمایت می‌شود.

EMA ها در حال حاضر کمتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته منفی است. با این حال، همانطور که دو EMA شروع به همگرایی می کنند، EMA 12 شروع به نشان دادن چرخش به سمت بالا کرده است که نشان دهنده افزایش پتانسیل خرید است. در زمان انتشار، هر دو EMA به سمت پایین حرکت می کنند که نشان دهنده فعالیت فروش قوی است.

RSI مدتی در منطقه خنثی معامله می شد اما دیروز به منطقه اشباع فروش سقوط کرد. در حال حاضر، شاخص به سطح 19.59 واحد سقوط کرده است که در آن لحظه ای شناور است. اندیکاتور در حال حاضر سیگنال خرید را صادر می کند در حالی که حرکت افقی نشان دهنده مبارزه برای تسلط بین گاوها و خرس ها است.

باندهای بولینگر در حال گسترش هستند تا حرکت نزولی اخیر را تسهیل کنند. با این حال، قیمت در مرز 64.00 دلار پشتیبانی می‌شود که ممکن است گاوها را قادر سازد تا دوباره قیمت را تثبیت کنند. در زمان انتشار، خط پایین اندیکاتور پشتیبانی را در 61.53 دلار ارائه می دهد در حالی که خط میانگین سطح مقاومت را در علامت 70.69 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای LTC/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین سیگنال فروش را صادر می کند و 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، پنج شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در عین حال، هفت اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت لایت کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال فروش را با 13 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها چهار شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی وجود دارد در حالی که فشار خرید پایین برای دارایی در همان بازه زمانی وجود دارد. در همین حال، 9 نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند

از تحلیل قیمت لایت کوین چه انتظاری داریم؟

تصویر 340
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که حرکت نزولی قوی خرس ها را قادر می سازد تا قیمت را از سطح 76 دلار به 64.00 دلار کاهش دهند. با این حال، گاوها حمایت کوتاه مدتی در سطحی پیدا می کنند که ممکن است کار را برای خرس ها دشوار کند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که LTC در سطح قیمت 64.00 دلار تثبیت شود زیرا یک حمایت قوی در سطح وجود دارد. با این حال، مشخصات فنی میان مدت به شدت نزولی هستند که نشان دهنده حرکت نزولی بیشتر است. در صورت شکست نزولی، سطح حمایت بعدی در 62.00 دلار و سپس در زیر 60.00 دلار قرار دارد.