منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با به دست آوردن کنترل مجدد گاوها، LTC به پایین ترین سطح خود در 193 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با به دست آوردن کنترل مجدد گاوها، LTC به پایین ترین سطح خود در 193 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است.
  • مقاومت در سطح 196.7 دلار است.
  • حمایت آشکارا در 189 دلار قوی است.

تحلیل قیمت لایت کوین در روند صعودی قرار دارد زیرا قیمت پس از آزمایش نزولی در دو روز گذشته بهبود را نشان می دهد. LTC/USD در روز چهارشنبه 20 اکتبر به بالاترین سطح ماهانه خود رسید ، زمانی که به بالای 200 دلار یعنی 207 دلار رسید ، اما نتوانست موقعیت خود را حفظ کند و روز بعد به 196 دلار بازگشت و پس از آن قیمت پایینی دیگر در دیروز به 190 دلار رسید. اما LTC/USD نزولی بیشتر را رد کرد، زیرا گاوها کنترل عملکرد قیمت را دوباره به دست گرفتند و امروز افزایش قیمت مشاهده شد. مقاومت بعدی برای گاوهای LTC 196 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: قیمت پس از ضرر بالا می رود

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت در زمان نگارش این مقاله به 193 دلار افزایش یافته است، زیرا گاوها امروز محدوده ای از 190.7 دلار تا 193 دلار را پوشش می دهند. LTC/USD به دلیل روند نزولی دو روز گذشته همچنان در 24 ساعت گذشته 3.5 درصد از دست داده است. اما این ارز دیجیتال در طول هفت روز گذشته 1.9 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات کاهش 18 درصدی را نشان می دهد و سقف بازار را 3 درصد کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC با پایین آمدن کنترل 1 ، پایین ترین سطح خود را در 193 دلار ثبت می کند
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

این نوسان برای جفت ارز LTC/USD ملایم است و نوارهای Bollinger با نوار بالای آن 201 دلار ، نشان دهنده مقاومت ، و نوار پایین 164 دلار حرکت رو به بالا را نشان می دهند. میانگین میانگین این اندیکاتور زیر سطح قیمت است که نشان دهنده حمایت LTC در 183 دلار است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالایی منطقه خنثی در شاخص 57 قرار دارد و بر روی یک منحنی اندک به سمت بالا معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است اما نه چندان شدید. با این حال، فرصت های زیادی برای خریداران برای تمرین مهارت های خود وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: پیشرفتهای اخیر و علائم فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Litecoin بازدهی نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت کسری کوچکی را نشان می دهد. تجزیه قیمت در ابتدای جلسه امروز صعودی بود و در چهار ساعت اول به افزایش خود ادامه داد ، اما اخیراً برخی فشارهای فروش مشاهده شده است که قیمت را به سطح فعلی 193 دلار کاهش داد. کسری بودجه بسیار اندک است اما مانع صعود بیشتر شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC به پایین ترین حد خود در 193 دلار می رسد ، زیرا گاوها کنترل 2 را به دست می آورند
نمودار قیمت LTC/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته بسیار بالا است اما اکنون با نشان دادن همگرایی نوارهای Bollinger به آرامی کاهش می یابد. میانگین باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته 197 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای LTC است. RSI همچنین در یک شیب نزولی در نیمه پایینی منطقه خنثی قرار دارد که نشان دهنده فعالیت فعلی فروش در بازار است.

به دلیل تجزیه اخیر LTC بالاتر از محدوده 200 دلار ، نشانه های فنی کلی همچنان صعودی هستند و تقریبا 14 شاخص فنی ، از جمله میانگین متحرک و میانگین متحرک نمایی و نوسان ساز MACD ، طرف صعودی را پشتیبانی می کند. در مقابل، دو اندیکاتور فنی، از جمله مومنتوم و میانگین متحرک هال، از سمت نزولی حمایت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نتیجه گیری

تحلیل فنی Litecoin نشان می دهد که LTC/USD در حال حاضر نزدیک به مرز 200 دلار صعود نمی کند ، زیرا LTC/USD از مرز 209 دلار به شدت کاهش یافته و به 190.7 دلار رسیده است. در حال حاضر ، LTC/USD در حال تثبیت است و گاوها برای صعود بیشتر به تثبیت بیشتری نیاز دارند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.