منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با افزایش حرکت صعودی به 54.94 دلار، قیمت دوباره افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با افزایش حرکت صعودی به 54.94 دلار، قیمت دوباره افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که با شروع دوباره گرم شدن بازار، سکه شاهد افزایش قیمت دیگری بوده است. نرخ LTC/USD در 24 ساعت گذشته 3.73 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در 54.94 دلار معامله می شود. این افزایش قیمت پس از یک دوره تثبیت کوتاه صورت می گیرد که در آن گاوها و خرس ها برای کنترل بازار در حال مبارزه بودند. جفت LTC/USD از ابتدای ماه جاری با شروع دوباره گرم شدن بازار در حال کاهش بوده است. این جفت ماه را با حدود 48 دلار شروع کرد و به آرامی به سطح فعلی خود رسید. گاوها در اکثر موارد کنترل بازار را در دست داشتند و توانستند قیمت ها را بالاتر ببرند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها با مقاومتی در سطح 55.65 دلار روبرو هستند. این یک منطقه مقاومت اصلی برای جفت LTC/USD است و گاوها برای ادامه روند صعودی باید این سطح را بشکنند. سطح مقاومت اصلی بعدی برای گاوها در مرز 58.00 دلار است. گاوها برای ادامه روند صعودی باید این سطح را بشکنند. از جنبه نزولی، اولین سطح پشتیبانی برای جفت LTC/USD در سطح 51.28 دلار است. این یک منطقه حمایتی اصلی برای جفت است و گاوها برای ادامه روند صعودی باید از این سطح دفاع کنند. ارزش بازار جفت LTC/USD در حال حاضر 3.57 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 648 میلیون دلار است.

تحلیل نمودار قیمت روزانه LTC/USD: قیمت‌های LTC در روند صعودی قرار دارند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه نشان می دهد که جفت LTC/USD در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت ها تا سطح 54.94 دلار افزایش یافته است. این جفت به مدت 24 ساعت از الگوی گوه افزایشی پیروی کرده است. گاوها برای ادامه روند صعودی باید از این الگو خارج شوند.

تصویر 333
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

خط آبی واگرایی میانگین متحرک (MACD) و خط سیگنال قرمز هر دو بالای خط صفر هستند که یک نشانگر صعودی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 57.27 است که نشان می دهد بازار خنثی است و شرایط خرید یا فروش بیش از حد وجود ندارد. EMA 10 (بنفش) بالاتر از EMA 50 (زرد) است که یک سیگنال صعودی است و این یک علامت صعودی برای بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت هایی که در تلاش برای حرکت بالاتر هستند

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که جفت LTC/USD در تلاش است تا با افزایش قیمت ها تا سطح 54.94 دلار بالاتر حرکت کند. گاوها برای ادامه روند صعودی باید از این ناحیه مقاومت خارج شوند. خریداران برای ادامه روند صعودی باید از ناحیه حمایت 51.28 دلاری دفاع کنند. خط MACD 4 ساعته بالاتر از خط سیگنال حرکت می کند که یک نشانگر صعودی است. RSI در 59.00 است که نشان می دهد بازار در منطقه صعودی قرار دارد. EMA 10 بالاتر از EMA 50 است که یک سیگنال صعودی برای بازار است.

تصویر 332
نمودار قیمت 4 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند، زیرا بازار در حال آماده شدن برای حرکت بالاتر است زیرا گاوها کنترل بازار را به دست می گیرند. بسیاری از نشانه های فنی به نفع گاوها هستند زیرا انتظار می رود در کوتاه مدت یک شکست صعودی وجود داشته باشد. نمودارهای روزانه و ساعتی نشان دهنده یک شکست صعودی است که احتمالاً در کوتاه مدت اتفاق می افتد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions