منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه پیشروی گاوها، LTC به 56 دلار بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه پیشروی گاوها، LTC به 56 دلار بهبود می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت کوین افزایش ارزش قیمت را امروز دیکته می کند. سطوح قیمت‌ها دوباره افزایش یافته است زیرا گاوها به برتری خود پس از جلسه معاملاتی قبلی ادامه می‌دهند، که منجر به شکست عملکرد قیمت در شروع جلسه امروز شد. ارزش سکه در حال حاضر پس از افزایش جزئی در سطح قیمت، 56.02 دلار است. در چند ساعت گذشته فعالیت هایی از سمت نزولی تجربه شد، اما آخرین روند به نفع گاوها بوده است. افزایش قیمت اندک است، اما یک شمعدان سبز رنگ در نمودار ظاهر شده است.

نمودار قیمت یک روزه LTC/USD: LTC یک شبه 1.38 درصد افزایش یافت

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که تحلیل ارزهای دیجیتال امروز در مسیر صعودی قرار دارد، زیرا خریداران بار دیگر تسلط خود را نشان داده اند. حرکت صعودی زیاد نیست، اما با موفقیت توانسته است از شتاب نزولی عبور کند. با افزایش 1.38 درصدی ارزش سکه در 24 ساعت گذشته، قیمت به 56.02 دلار افزایش یافت. از آنجایی که این روند در هفته گذشته عمدتاً صعودی بوده است، سکه در هفت روز گذشته 17.82 درصد ارزش داشت.

با وجود افزایش قیمت امروز، این احتمال قریب‌الوقوع وجود دارد که بتواند در جهت نزولی تغییر کند زیرا فشار فروش نیز در یک ساعت گذشته ظاهر شد. شاخص میانگین متحرک (MA) با قیمت 51.5 دلار معامله می شود.

ltc1 روز
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

نوسانات بالا است که نشان دهنده سیگنال نسبتا مثبتی برای آینده است. باندهای بولینگر باند بالایی را 66.2 دلار نشان می دهد که نشان دهنده مقاومت LTC است و باند پایینی را در 41 دلار نشان می دهد که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای LTC است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به مقدار شاخص 48 شناور است و منحنی تقریباً افقی است، که نشان دهنده مبارزه بین دو طرف صعودی و نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت لایت کوین نیز افزایش جزئی در سطوح قیمت امروز را به تصویر می کشد. حرکت صعودی پیوسته بوده است و قیمت در 16 ساعت گذشته به تدریج به سمت بالا حرکت کرده و به ارزش 55.90 دلار رسیده است.

ltc4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: نمای معاملاتی

از سوی دیگر، میانگین متحرک نیز بسیار بالاتر از میانگین باندهای بولینگر است و 54.7 دلار است. نوسانات به تدریج در حال افزایش است که یک اشاره مثبت برای آینده ارزهای دیجیتال است.

باندهای بولینگر مقادیر زیر را نشان می دهند. باند بالا 56.6 دلار است، در حالی که باند پایین در زمان نوشتن 50.3 دلار موجود است. امتیاز RSI تغییر چندانی نکرده است زیرا این اندیکاتور در شاخص 63 در نیمه بالایی منطقه خنثی معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تحلیل قیمت لایت کوین ۱ روزه و ۴ ساعته حاکی از افزایش آهسته سطوح قیمت امروز است. پس از تلاش های پی در پی گاوها برای ادامه پیشروی خود، آنها قیمت را روی 56 دلار راه اندازی کردند.

اگر حمایت خریداران دست نخورده باقی بماند، این احتمال وجود دارد که گاوها قیمت را به محدوده 58 دلار برسانند. اما اگر پشتیبانی متوقف شود، ممکن است قیمت به محدوده 54 دلار بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.