منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه روند صعودی، LTC/USD به 68.14 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه روند صعودی، LTC/USD به 68.14 دلار رسید.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 610
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است و قیمت‌ها به بالای 68.14 دلار افزایش یافته است. این ارز دیجیتال دیروز پشتیبان 65.90 دلار بود و اکنون به دنبال ادامه حرکت صعودی خود است. تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در چند روز گذشته در حال سقوط بوده است زیرا به نظر می رسد روند صعودی خود را ادامه دهد. پس از یافتن حمایت در 65.90 دلار و مواجهه با مقاومت در 69.56 دلار. قیمت لایت کوین در حال حاضر موفق به شکستن شده است و در حال حاضر با قیمت 68.14 دلار معامله می شود.

این حرکت صعودی در حالی صورت می‌گیرد که بازار ارزهای دیجیتال پس از یک دوره چند هفته‌ای معاملات جانبی همچنان نشانه‌هایی از حیات را نشان می‌دهد. با توجه به افزایش قیمت بیت کوین، به نظر می رسد که لایت کوین نیز همین روند را دنبال می کند و به دنبال ادامه حرکت صعودی خود است. سطح بعدی مقاومت برای قیمت های لایت کوین 69.56 دلار خواهد بود و شکست بالاتر از این سطح می تواند قیمت ها را به مرز 70 دلار برساند. با این حال، اگر قیمت ها شکست نخورند و در عوض مسیر خود را معکوس کنند، سطح حمایت 65.90 دلار برای جلوگیری از کاهش بیشتر بسیار مهم خواهد بود.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: LTC/USD با مقاومت 69.56 دلار مواجه شد

نمودار قیمت یک روزه لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد. پس از یافتن پشتیبانی در 65.90 دلار، قیمت های لایت کوین کنترل را به دست گرفتند و قیمت ها را به 68.14 دلار رساندند و مقاومت برای سکه روی 69.56 دلار است. خرس ها تاکنون نتوانسته اند قیمت ها را پایین بیاورند و شکست بالای 69.56 دلار می تواند باعث شود که قیمت لایت کوین 70 دلار را هدف قرار دهد. علامت گذاری.

تصویر 611
نمودار قیمت یک روزه LTC/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) در نمودار یک روزه در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و در حال افزایش است. این نشان می دهد که روند صعودی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر بالاتر از سطح 50 است و در حال افزایش است، که همچنین نشان دهنده ادامه روند صعودی است. MA50 و MA200 هر دو در حال افزایش هستند که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

اقدام قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: به نظر می رسد گاوها کنترل محکمی بر قیمت های LTC دارند.

نمودار 4 ساعته قیمت لایت کوین نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 65.90 دلار پشتیبانی شده است و اکنون با قیمت 68.14 دلار معامله می شود زیرا به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد. پس از خارج شدن از الگوی مثلث صعودی، قیمت لایت کوین کنترل خود را به دست گرفته است و در حال حاضر با مقاومت 69.56 دلار مواجه است.

تصویر 612
نمودار قیمت 4 روزه LTC/USD، منبع: TradingView

شاخص فنی در نمودار قیمت 4 ساعته، روند صعودی قوی را نشان می دهد. MACD بالاتر از خط سیگنال قرار دارد و در حال افزایش است که نشان می دهد روند صعودی احتمالا ادامه خواهد داشت. RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 50 است و در حال افزایش است که نشان دهنده ادامه روند صعودی است. MA50 و MA200 بالاتر از قیمت حرکت می کنند که نشان می دهد گاوها کنترل دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

با نتیجه گیری در مورد تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین، می توانیم ببینیم که دارایی دیجیتال در حال حاضر در حال آزمایش یک سطح مقاومت مهم در 69.56 دلار است. اگر قیمت‌ها بتوانند از این سطح فراتر بروند، می‌توانیم انتظار افزایش صعودی قیمت‌ها را داشته باشیم و هدف بعدی 70 دلار تعیین شود. اگر خریداران بتوانند در کوتاه مدت قیمت ها را بالاتر از سطح حمایت 65.90 دلار حفظ کنند، انتظار می رود روند صعودی فعلی غالب شود. احساسات مثبت فعلی بازار ممکن است به افزایش کلی ارزهای دیجیتال نسبت داده شود زیرا قیمت بیت کوین نیز در حال افزایش بوده است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.