منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه روند خرس ها، قیمت به سطح 55.88 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه روند خرس ها، قیمت به سطح 55.88 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD امروز نزولی است. قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 2.30 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در 55.88 دلار معامله می شود. به نظر می‌رسد که این نزول اخیر ناشی از فروش عمومی بازار بوده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال اصلی اکنون در قرمز هستند. مقاومت برای LTC/USD در 57.46 دلار است، در حالی که حمایت در 55.86 دلار وجود دارد، و کاهش بیشتر به زیر این سطح می تواند منجر به صعود LTC/USD به 55.50 دلار در کوتاه مدت شود.

حجم معاملات 24 ساعته برای LTC/USD در 24 ساعت گذشته به شدت کاهش یافته است، که نشان می دهد فشار فروش در حال کاهش است زیرا در حال حاضر کمی بیش از 581 میلیون دلار است. ارزش بازار LTC اکنون کمی بیش از 3.99 میلیارد دلار است که آن را در رتبه 20 در رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار می دهد.

تحلیل قیمت 4 ساعته LTC/USD: روند نزولی ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که روند نزولی همچنان بسیار دست نخورده است زیرا قیمت طی چند ساعت گذشته نتوانسته پیشرفت قابل توجهی داشته باشد. نمودار 4 ساعته نشان می دهد که LTC/USD یک الگوی پرچم نزولی تشکیل داده است که معمولاً به عنوان یک سیگنال ادامه دیده می شود. قیمت در حال حاضر درست زیر مقاومت پرچم در 57.46 دلار معامله می شود که یک علامت نزولی است.

تصویر 383
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر نشانه‌هایی از واگرایی نزولی را نشان می‌دهد، زیرا نتوانسته به بالاترین حد خود برسد در حالی که قیمت به اوج‌های بالاتر رسیده است. این نشان می‌دهد که رالی کنونی ممکن است در حال تمام شدن باشد و حرکت به سمت نزول ممکن است در آینده نزدیک مورد توجه قرار گیرد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد، با این حال، شروع به صاف شدن می کند که نشان می دهد حرکت ممکن است شروع به چرخش به نفع گاوها کند. LTC/USD زیر شاخص میانگین متحرک معامله می شود که یک علامت نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین برای 1 روز: LTC/USD با کاهش ارزش 55.88 دلار مواجه شد

تحلیل قیمت لایت کوین امروز نزولی است و LTC/USD ارزش فوق العاده ای را در 55.88 دلار از دست داده است. 24 ساعت گذشته برای LTC سخت بوده است زیرا قیمت به زیر 55 دلار رسیده است. گاوها دیروز سعی کردند قیمت را بالا ببرند، اما خرس ها با موفقیت توانستند حرکت خود را مهار کنند و یک بار دیگر موقعیت برنده خود را تضمین کنند.

تصویر 384
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) در نمودار 1 روزه کمتر از قیمت معاملات فعلی است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در وضعیت نزولی قرار دارد. همچنین، کندل‌ها در زیر MA بسته می‌شوند که نزولی در بازار را بیشتر تایید می‌کند. MACD یک متقاطع نزولی را نشان می دهد که از فشار فروش در LTC پشتیبانی می کند در حالی که RSI در 48.41 است و به سمت منطقه فروش بیش از حد پیش می رود که نشان می دهد فشار فروش می تواند در بازار ادامه یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که LTC/USD امروز نزولی است زیرا قیمت به شدت به 55.88 دلار کاهش یافته است. به نظر می رسد که بازار در کوتاه مدت به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا به نظر می رسد فشار فروش در حال کاهش است. با این حال، اگر گاوها بتوانند مقداری قدرت جمع کنند، بازگشت به بالای 57.46 دلار ممکن به نظر می رسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.