منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه توسعه نزولی، LTC به 77.45 دلار کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه توسعه نزولی، LTC به 77.45 دلار کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می‌دهد که قیمت در چند ساعت گذشته پایین بوده است زیرا خرس‌ها تلاش می‌کردند پیشتاز باقی بمانند. با این حال، گاوها تسلیم نشده اند زیرا به آرامی قیمت ها را بالا می برند. در زمان نگارش این مقاله، LTC با قیمت 77.45 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 0.15 درصد کاهش داشته است.

بازار در دو روز گذشته در محدوده بسیار محدودی تثبیت شده است، زیرا هم خریداران و هم فروشندگان برای کنترل با هم مبارزه می کنند. مرز بالایی این محدوده 79.25 دلار است در حالی که مرز پایینی 75.80 دلار است. یک شکست از این محدوده، آهنگ حرکت بعدی را تنظیم می کند. حجم 24 ساعته 654 میلیون دلار و ارزش کل بازار 5.575 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD: موج نزولی در مراحل قیمت به 77.45 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه حرکت نزولی قیمت را برای امروز تأیید می کند زیرا قیمت پس از باز شدن در 76.93 دلار به 77.45 دلار کاهش یافته است. معاملات بازار از ابتدای جلسه امروز در یک کانال نزولی آغاز شده است. گاوها تلاش کرده بودند قیمت ها را در حدود ساعت 07:30 UTC به بالای مرز بالای کانال برسانند اما شکست خوردند. قیمت به زیر خط حمایت سقوط کرد و حمایت موقت در 75.80 دلار یافت.

تصویر 457
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD. منبع: Tradingview

قیمت زیر میانگین متحرک (MA) معامله می شود که در 71.46 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 59.17 است که نشان می دهد بازار بیش از حد فروخته شده و ممکن است شاهد جهش قیمت ها باشد. باندهای بولینگر فشرده شده اند، که نشانه ای از آمادگی بازار برای شکست است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت لایت کوین، سرب نزولی را اعلام می کند زیرا قیمت به طور مداوم کاهش یافته است. از چند ساعت گذشته، با کاهش قیمت تا سطح 77.45 دلار، دوباره روند نزولی مشاهده شد. با تشدید حرکت نزولی در چند روز اخیر، قیمت به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت در سطح 76.93 دلار ایستاده است.

تصویر 456
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD. منبع: Tradingview

افزایش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالایی را به 79.46 دلار و ارزش باند بولینگر پایینی را به 74.34 دلار تغییر داده است که نشان دهنده نوسانات بالا بر اساس ساعتی است. RSI منحنی نزولی خود را با شاخص 57.33 در مرز منطقه کم خرید ادامه می دهد و در صورت ادامه فشار فروش ممکن است به زودی از منطقه خنثی خارج شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

همانطور که توسط تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Litecoin تایید شده است، قیمت امروز با پیشرفت نزولی روبرو شد. خرس‌ها در مسیر حرکت قرار دارند زیرا توانسته‌اند قیمت را در 24 ساعت گذشته به سطح 77.45 دلار برسانند زیرا روند در طول روز نزولی بود. می توان انتظار داشت که این ارز دیجیتال در ساعات آینده به نزول خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.