منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه اصلاحات، قیمت LTC به زیر 50.0 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با ادامه اصلاحات، قیمت LTC به زیر 50.0 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت لایت‌کوین نشان می‌دهد که قیمت‌های LTC در چند روز گذشته با نوسان قیمت‌ها بین سود و زیان مواجه بوده‌اند. با این حال، روند کلی نزولی باقی می ماند و قیمت ها اکنون به زیر سطح حمایت کلیدی رسیده اند. جفت LTC/USD در حال حاضر پس از سقوط در یک اصلاح شدید از اوج بالای 58 دلار، در حدود 49 دلار معامله می شود.

این اصلاح سریع و شدید بوده است و قیمت ها بیش از 9.63 درصد از بالاترین سطح 58 دلار کاهش یافته است. با این حال، حرکت اصلاحی ممکن است هنوز به پایان نرسیده باشد، زیرا جفت LTC/USD همچنان در خطر زیان بیشتر در کوتاه مدت است. قیمت ها اکنون به زیر سطوح پشتیبانی کلیدی 50 و 52 دلار رسیده اند و در حال حاضر در حال آزمایش پشتیبانی در سطح 49 دلار هستند. اگر قیمت ها به زیر این سطح برسند، سطح پشتیبانی کلیدی بعدی که باید مراقب آن باشید 46 دلار است.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: الگوی کندل استیک نزولی

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت ها روند کاهشی بازار را دنبال کرده اند زیرا فشار فروش بیشتری در بازار مشاهده می شود. قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 51.26 دلار و 49.14 دلار معامله شده اند. جفت LTC/USD یک الگوی کندل استیک نزولی را در نمودار 1 روزه تشکیل داده است که یک سیگنال نزولی است.

قیمت لایت کوین در چند روز گذشته پس از رسیدن به بالاترین سطح بالای 58 دلار در حرکتی اصلاحی بوده است. با این حال، قیمت ها همچنان در خطر زیان بیشتر در کوتاه مدت باقی می مانند زیرا روند کلی نزولی است. سطح حمایت کلیدی بعدی که باید مراقب آن بود، 46 دلار است. به نظر می‌رسد نوسانات بازار در حال افزایش است، همانطور که باندهای بولینگر در حال گسترش هستند.

تصویر 203
نمودار قیمت 1 روزه iLTC/USD، منبع: TradingView

نشانه های فنی نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت به حرکت اصلاحی ادامه خواهند داد. MACD در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد، در حالی که RSI نزدیک به سطوح فروش بیش از حد معامله می شود. ابزار اصلاحی finnobacci همچنین نشان می دهد که سطح اصلاحی 23.6% به عنوان یک سطح پشتیبانی کلیدی در 49 دلار عمل می کند. سطوح پشتیبانی کلیدی بعدی که باید مراقب آنها باشید 47 و 46 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های LTC همچنان در معرض خطر زیان بیشتر هستند

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً از روند نزولی بیشتری رنج خواهند برد زیرا میانگین های متحرک در تقاطع نزولی قرار دارند. بیشتر شاخص های فنی در بازار روند نزولی را نشان می دهند. RSI همچنین نزدیک به سطوح فروش بیش از حد معامله می شود که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند. سطوح حمایت کلیدی بعدی که باید مراقب آنها بود، 47 دلار و 46 دلار است. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد، که نشانه آن است که ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تصویر 204
نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD، منبع: TradingView

نوسانات بازار در حال حاضر بالا است همانطور که با گسترش باندهای بولینگر نشان داده شده است. انتظار می‌رود که قیمت‌ها در کوتاه‌مدت همچنان بی‌ثبات باشند، زیرا بازار همچنان نزولی است. همچنین، نقاط Parabolic SAR در بالای شمع ها قرار می گیرند که یک سیگنال نزولی است و نشان می دهد که ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لایت کوین

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که قیمت ها احتمالاً در کوتاه مدت به حرکت اصلاحی ادامه می دهند زیرا شاخص های فنی روند نزولی را نشان می دهند. سطوح پشتیبانی کلیدی بعدی که باید مراقب آنها باشید 47 و 46 دلار است. نوسانات بازار در حال حاضر بالا است، همانطور که با گسترش باندهای بولینگر نشان داده شده است، که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به نوسان ادامه دهند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.